+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Duchonka Land Firmy

Klíčová slova: firemné akcie, areál Duchonka Land

E-mail: zifcak@duchonkaland.sk

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: V Duchonka Lande tradične organizujeme obľúbené firemné hry, firemné párty a večierky, a iné firemné stretnutia v príjemnom prostredí Duchonky. Súčasťou firemných podujatí môže byť aj diskotéka, či vystúpenie kúzelníka. Športové hry dávajú možnosť , aby sa športovo vyžili zamestnanci firmy, alebo aj viacerých firiem naraz. Príkladom môžu byť súťaže medzi tímami či firmami, športové dni, firemné olympiády či športové akcie. Firmy môžu pre zamestnancov či obchodných partnerov okrem športového dňa zorganizovať aj rekondičné pobyty s masážami.

Web: firemne-akcie-hry.duchonkaland.sk/









Další související informace

Duchonka Land Svadby

svadby, hostiny, areál Duchonka Land – S organizáciou svadobných hostín a svadobných slávností máme bohaté skúsenosti. Ak sa rozhodnete uskutočniť svoju svadobnú hostinu v našom zariadení, môžeme Vám zaručiť vynikajúce jedlo, ktoré bude plne rešpektovať Vaše požiadavky, fantastickú svadobnú výzdobu, ktorú Vám dodá náš spoľahlivý a overený partner, veľkorysé priestorové možosti, a možnosť ubytovania, aby si svadobní hostia mohli Vašu svadbu patrične a bez obáv užiť.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.2628 sekund.