+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Duchonka Land tábory

Klíčová slova: letné detské tábory, bezpečné tábory, Duchonka

E-mail: zifcak@duchonkaland.sk

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Atraktívny zážitkový program letného detského tábora zameraný na celkový oddych detí a načerpanie energie cez prázdniny. Tábor je určený pre mládež vo veku 7-15 rokov v bezpečnom, uzavretom a oplotenom areáli Duchonka Land.

Web: detske-letne-tabory.duchonkaland.sk/

Další související informace

CK MACEK zájezdy, tábory

dětské tábory, zájezdy, expedice, výlety, nasavrky – DĚTSKÉ TÁBORY pro děti, mládež, rodinné, stany-chaty (umělecké, fantasy, sportovní, dobrodružné, historie, pro nejmenší). ŠKOLNÍ PROGRAMY EXPEDICE-ZÁJEZDY trekking, vodácké, horská turistika, dobrodružství Rusko, Pobaltí, Zakavkazsko, Ukrajina, Skandinávie, Island, Grónsko, Špicberky. Tradice 20 let

Letní tábory pro děti

letní tábory, tábory pro děti, dětské tábory, letn – Letní tábory pro děti a školy v přírodě v zajímavých Slovenských i zahraničních lokalitách. Zajištěna doprava, ubytování, strava i volnočasové aktivity. Každý tábor má své animátory, kteří zajistí, že se děti nebudou ani na chvilku nudit. Nabízíme také tématické tábory pro malé sportovce, umělce, modelky, tábory s cizími jazyky či tábory ve stylu Disneyho anebo Harry Pottera.

Načítání trvalo 0.0905 sekund.