+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dům U Tří čápů v Praze

Klíčová slova: Hotel Three Storks,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2012

Popis: Hotel Dům U Tří Čápů je luxusní 5* boutique hotel, který se nachází v Praze přímo v historickém centru, v ulici Tomášská. Hotel nabízí ubytování celkem ve 20 pokojích a to ve 2 jednolůžkových, 8 dvoulůžkových a 10 dvoulůžkových pokojích typu De Luxe. Pokoje splňují požadavky ***** hotelu. Koupelny s toaletou. Luxusní zařízení je doplněno o , minibar, digitální trezor a telefon. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem a DVD přehrávačem. Pro hosty je k dispozici WiFi připojení k internetu. Hotel nabízí stravování v restauraci Waldštejnská hospoda.Nabízí pochoutky nejen české tradiční kuchyně, ale také zvěřinové speciality či francouzskou kuchyni. Snídaně jsou podávány v prostorách luxusní hotelové restaurace od 7-10 hod. V okolí můžete navštívit množství kulturních i historických památek, obchůdků, restaurací, barů. Můžete si zasportovat, zaplavat…

Web: www.hotel-three-storks-v-praze.ubytovani-rezervace.info

Další související informace

Hotel Romže v Prostějově

Hotel Romže,ubytování v – Hotel Romže nabízí levné ubytování na okraji města s dobrou dostupností do centra v blízkosti obchodní zóny a nedaleko silnice R46.Součástí hotelu je stylová restaurace s domácí kuchyní a letní zahradou a grilem.V našem zařízení jsme schopni uspořádat různé společenské akce , svatby, firemní školení včetně pronájmu salonku i celého zařízení, rauty, oslavy a jiné.Pro milovníky kol je v oklolí několik cyklostezek.

Hotel Mědínek Old Town v Kutné Hoře

Hotel Mědínek Old Town,ubytování v Kutné – Hotel Mědínek Old Town*** se nachází v historickém centru města Kutná Hora.Hotel nabízí ubytování v 45 pokojích a 5 apartmá včetně bohaté snídaně a uvítacího horkého nápoje při příjezdu. Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou, fénem na vlasy, TV se satelitním připojením, lednicí a trezorem. WiFi připojení je zdarma ve všech prostorech hotelu včetně pokojů. Hotel Mědínek Old Town nabízí pro své hosty množství atraktivních doplňkových služeb (fitness, sauna, masáže). Pro návštěvníky hotelu je připravena spousta výletů a adrenalinových akcí.Kapacita hotelu a služby, které poskytuje, jsou optimální pro konání nejrůznějších akcí, jako jsou např. konference, školení, semináře, teambuildingové aktivity.Parkování zdarma v hotelovém areálu.

Hotel Farma Vysoká v Chrastavě

Hotel Farma Vysoká,ubytování v – Koňská farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti města Chrastavy, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Svou unikátní polohou je právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Nejen pro koňáky je zde k dispozici hotel, restaurace či ustájení. Vedle pohoštění a ubytování můžete hotel a farmu využít pro firemní večírky, oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní akce, sportovní soustředění či školení. Hotel má 2 jednolůžkové pokoje, 13 dvoulůžkových pokojů, 7 přistýlek pro 1 až 2 ososby, 1 apartmán pro 2 až 4 osoby, nadstandardní rozměry pokojů s vlastním sociálním vybavením, pokojové internetové připojení rychlostí 6Mb (též pro notebook bez wifi vybav.), televize.V restauraci nabízíme mnoho druhů jídel z české i zahraniční kuchyně.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.