+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dva Divoši na cestách!

Klíčová slova: vylet,zámek,hrad,mesto,obec,památky,zajímavosti

E-mail: administrator@indian-tom.com

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2011

Popis: Tipy na výlety, kde jsme všude byli a jiné zajímavosti!...Bylo to kdysi v šerém dávnověku. Všichni lidé žili spořádaně ve svých činžácích a pod širákem přespávali jen politováníhodní notorici, které domů nedonesli vlastní nohy ani hodná manželka.

Web: www.indian-tom.com

Další související informace

Toulky Českem

kostel, hrad, zámek, kaplička, kříž, vesnice,město – Navštivte se stránkami Českem.cz místa notoricky známá i téměř zapomenutá. Kromě mnoha hradů, zámků a dalších památek, které každý z nás dobře zná, najdete na těchto stránkách i zapomenuté kapličky, kostelíky nebo boží muka v našich malebných vískách.

Stredovek.com

hradiště,hrad,tvrz,zámek,rozhledna,zřícenina – Fotogalerie, mapy, plány a detailní popis pravěkých, raně středověkých a vrcholně středověkých opevnění na území ČR. Dále rozhledny s panoramatickýma výhledama a mnoho dalších zajímavostí jako jsou například: větrné mlýny, přírodní památky, kostely, kláštery, archeologické památky ap.

Obec

obec,města,mapy – Obec ČR je informační portál o českých obcích, kde naleznete přehledně uspořádané aktuální údaje včetně kontaktů na obecní úřady a GPS souřadnic obcí ČR. V těchto dnech probíha rozsáhlá aktualizace databáze obcí!

Načítání trvalo 0.3832 sekund.