+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dva Divoši na cestách!

Klíčová slova: vylet,zámek,hrad,mesto,obec,památky,zajímavosti

E-mail: administrator@indian-tom.com

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2011

Popis: Tipy na výlety, kde jsme všude byli a jiné zajímavosti!...Bylo to kdysi v šerém dávnověku. Všichni lidé žili spořádaně ve svých činžácích a pod širákem přespávali jen politováníhodní notorici, které domů nedonesli vlastní nohy ani hodná manželka.

Web: www.indian-tom.com

Další související informace

Pražský hrad

prazsky hrad,prazsky,hrad,praha,dejiny,hrady,vlada – Stránky věnované pražské Pražskému hradu, postaveném kolem roku 880 knížetem Bořivojem z rodu Přemyslovců. Pražský hrad je dnes kromě sídla hlavy státu také významnou kulturní a historickou památkou...

České hrady

hrad,hrady,zámek,zámeček,zámky,zámečky,tvrz,tvrze – České hrady - cestování za kulturou patří k oblíbeným kratochvílím našeho národa. Navštivte i vy české, moravské a slovenské hrady, zámky a zámečky, tvrze, zříceniny, nebo již pouhé trosky kdysi významných staveb, na kterých už zahlodal zub času. Výlet za historií a památkami osvěží vaši paměť a rozšíří obzory.

Toulky Českem

kostel, hrad, zámek, kaplička, kříž, vesnice,město – Navštivte se stránkami Českem.cz místa notoricky známá i téměř zapomenutá. Kromě mnoha hradů, zámků a dalších památek, které každý z nás dobře zná, najdete na těchto stránkách i zapomenuté kapličky, kostelíky nebo boží muka v našich malebných vískách.

Načítání trvalo 0.0514 sekund.