+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dva Divoši na cestách!

Klíčová slova: vylet,zámek,hrad,mesto,obec,památky,zajímavosti

E-mail: administrator@indian-tom.com

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2011

Popis: Tipy na výlety, kde jsme všude byli a jiné zajímavosti!...Bylo to kdysi v šerém dávnověku. Všichni lidé žili spořádaně ve svých činžácích a pod širákem přespávali jen politováníhodní notorici, které domů nedonesli vlastní nohy ani hodná manželka.

Web: www.indian-tom.com

Další související informace

Zámek Červená Lhota

zámek, červená, lhota, omítka, jižní, čechy – Jeden z nejznámějších zámků v Čechách je zámek Červená Lhota. Leží v kraji Vysočina, 20 kilometrů severně od Jindřichova Hradce. V letních měsících je zámek Červená Lhota vyhledávaným turistickým cílem. Ročně jej navštíví až 90 tisíc turistů. Romantický vzhled zámku, vodní příkop, který ho obklopuje ze všech stran a krásná příroda z něj dělá zajímavou atrakci.

Moravské hrady

hrad,hrady,zámek,zámeček,zámky,zámečky,tvrz,tvrze – Moravské hrady - cestování za kulturou patří k oblíbeným kratochvílím našeho národa. Navštivte i vy české, moravské a slovenské hrady, zámky a zámečky, tvrze, zříceniny, nebo již pouhé trosky kdysi významných staveb, na kterých už zahlodal zub času. Výlet za historií a památkami osvěží vaši paměť a rozšíří obzory.

Poznejte Řecko

Řecko,historie,folklor,zajímavosti,řecká kuchyně – poznejte Řecko - Řecko - informace o zemi a přírodě, řeckých bájích a mýtech. Řecká kuchyně a recepty, pravoslaví a další zajímavé informace.poznejte Řecko - Řecko - informace o zemi a přírodě, řeckých bájích a mýtech. Řecká kuchyně a recepty, pravoslaví a další zajímavé informace.

Načítání trvalo 0.0800 sekund.