+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dvůr U Kříža ve Velkých Karlovicích

Klíčová slova: Dvůr U Kříža,ubytování ve Velkých Karlovicích

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2012

Popis: Penzion Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích je svým charakterem zemědělskou usedlostí.Ve dvoře penzionu Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích jsou chovány koně.Celková kapacita penzionu je pro 18 – 20 osob ve dvou budovách.V první budově jsou tři samostatné pokoje, dva podkrovní a jeden přízemní, každý pro 4 osoby. Podkrovní pokoje penzionu Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích jsou oba vybaveny vlastním sociálním zařízením – toaleta, umyvadlo a sprchový kout. V pokoji nechybí stůl se židlemi, skříňky na osobní věci, TV.Podkrovní pokoje penzionu Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích mají plně vybavené kuchyňské kouty - skříňky, dřez, el.vařič, lednička, rychlovarná konvice a mikrovlnka, základní nádobí atd.

Web: www.penzion-dvur-u-kriza-ve-velkych-karlovicich.top-ubytovani.info

Další související informace

Apartmán-penzion České Budějovice v Českých Budějovicích

Apartmán-penzion České Budějovice,ubytování v – Nekuřácký Apartmán penzion České Budějovice poskytuje ubytování v centru Českých Budějovic. Svým hostům nabízí příjemné a komfortní ubytování v apartmánech o velikosti 20 až 40m2 .Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby.. Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Lúka-Soláň ve Velkých Karlovicích

Lúka-Soláň,ubytování ve Velkých Karlovicích – Hotel Lúka-Soláň se nachází ve Velkých Karlovicích a je umístěn v horském prostředí Beskyd na Soláni,Nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Čtyřlůžkové pokoje mají navíc dvě samostatné ložnice se společnou předsíňkou a jsou ideální pro rodinnou rekreaci.Hotel nabízí pro ubytované hosty zajištěnu domácí kuchyni formou plné penze nebo polopenze. V odpoledních a večerních hodinách je k dispozici bar s bohatým výběrem občerstvení.Hotel nabízí tyto služby: krytý bazén s vyhřívanou vodou spolu se saunou a sociálním zázemím, který se nachází přímo v hotelu.

Načítání trvalo 0.3143 sekund.