+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ebro

Klíčová slova: Ebro,Rio Ebro, rybolov,Španělsko,ryby, rybaření

E-mail: hancakov@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2012

Popis: Rybolov na známé přehradě Mequinenza(horní) na řece Ebro ve Španělsku. Zažijte skvělou rybářskou dovolenou. Dům je přímo u vody,v domě je česky mluvící průvodce. Neváhejte nás kontaktovat,dotazy rádi odpovíme.

Web: www.rybyebro.cz

Další související informace

Španělsko - informace, ubytování, počasí

španělsko – Španělské království leží v jižní Evropě a zabírá zhruba 84% Pyrenejského poloostrova. Je to stát, který byl díky své poloze značně ovlivněn Afrikou. Mezera mezi Gibraltarem, což je nejjižnější bod Evropy, a africkým kontinentem je 14 kilometrů.

Penzion Pod kaštany v Nových Hradech

Penzion Pod kaštany,ubytování Nové – Nekuřácký Penzion Pod kaštany je jistě kvalitním výchozím bodem pro výlety do malebné přírody Novohradských hor.Nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Součástí penzionu je navíc restaurace, kde se hosté mohou stravovat po celý den. Využít mohou i venkovní terasu s grilem.Cyklistům je v objektu k dispozici uzamykatelná úschovna kol.Návštěvníci, kteří dorazí autem, mají možnost zaparkovat na prostorném parkovišti, které je přibližně 100 metrů od Penzionu Pod kaštany.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.0588 sekund.