+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Egypt - rady a tipy

Klíčová slova: Rady a tipy na dovolenou v Egyptě.

E-mail: admin@top-cestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2009

Popis: Rady a tipy na dovolenou v Egyptě. Informace o letoviscích, hotelech, dopravě a zdravotnictví. Aktuální počasí, recenze, satelitní zaměření hotelů, egyptská kuchyně, foto, tipy na výlety a další zajímavosti.

Web: egypt.top-cestovani.cz

Další související informace

Tipy na Zápasy

Tipy na zápasy,tipy,výhry,sázení – Chceme pomoci VYDĚLAT lidem peníze sázení zápasov.Žiadne poplatky dopredu.Tipy budou nejprve BEZPLATNÉ a když se to rozjede a bude to lidem vydělávat tak to zpoplatní ALE JEN Provize ze ZISKU ... Tipy budou zveřejňovány vždy dopoledne do 11 hod.Neručíme za zveřejněné tipy.Každý tipuje na vlastní odpovědnost.

Penzion a hospůdka u Štěpánků v Trpišovicích

Penzion a hospůdka u Štěpánků,ubytování v – Penzion a hospůdka U Štěpánků se nachází na okraji lesa, v malebné vesničce Trpišovice nedaleko Ledče nad Sázavou. Penzion U Štěpánků poskytne zázemí max. 10 osobám. K Vašemu pohodlí přispějí kompletně vybavené apartmány - vlastní WC a sociální zařízení, TV, plně vybavená kuchyňka. Levné.ubytování,Rybaření.Turistika.Pobyty s dětmi. .

Penzion a vinárna U Doubků v Břeclavi

Vinárna a penzion u Doubků,ubytování v – Vinárna a penzion U Doubků v Břeclavi se nachází na předměstí obce Poštorná, na okraji Lednicko-Valtického areálu .Penzion U Doubků nabízí možnost ubytování v 9-ti pokojích, které disponují celkem 26-ti lůžky. Součástí těchto pokojů je toaleta a koupelna s vanou, televize se satelitním příjmem. Nadstandardní pokoje jsou čtyři a byly nově přistavěné, určené jsou též pro jednu nebo dvě osoby s možností přistýlky, vybavení je doplněno o rustikální nábytek.Penzion U Doubků nabízí služby vlastní stylové vinárny s rotundou, která má 56 míst k sezení. V sezóně je možnost posedět i na terase s krbem, která má kapacitu 50 osob. Přímo před penzionem je vám k dispozici parkoviště a samozřejmostí je i internetové připojení WI-FI.

Načítání trvalo 3.1945 sekund.