+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Egypt Hurghada

Klíčová slova: Dovolenka v Egypte, Egypt dovolenka, Egypt, Egypt

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Webový portál dovolenkaegypt je určený pre všetkých, ktorí sa chcú vydať na dovolenku do tejto africkej krajiny. Ak plánujete dovolenku v Egypte, budú sa vám veľmi hodiť informácie o hoteloch, podnebie a zaujímavostiach.

Web: dovolenkaegypt.sk

Další související informace

Egypt last minute, Egypt

egypt, last minute, egypt – Egypt, last minute nabídka zájezdů za exotikou. Egypt je každoročně navštěvován mnoha českými turisty od září do července, aby si maximálně vychutnali dovolenou u moře a poznali také kus egyptské historie.

LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE v Ondřejově

LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE,ubytování v – Legner Hotel Zvánovice je lázeňský a konferenční resort v Ladově Kraji a Voděradských Bučinách.Lesní aprtmány, kterých je 16, poskytují jedinečný zážitek pro každého hosta. Jsou zasazeny přímo do lesa (100m od hotelu), a každý má svou vlastní terasu. Apartmán tvoří obývací část, kuchyňka, koupelna a terasa s posezení a lehátky. Jsou vybaveny telefonem, LCD televizí se satelitním vysíláním, samozřejmostí je trezor, lednice, vybavení pro přípravu kávy a drobné úpravy jídel.RESTAURACE, KAMENNÉ TERASY S GRILEM A UDÍRNOU - interiéry restaurace jsou motivovány lokalitou hotelu, který se nachází v Ladově kraji. SPORTOVNÍ a RELAXAČNÍ VYŽITÍ.

Hotel Jitřenka v Konstantinových Lázních

Hotel Jitřenka, ubytování v Konstantinových – Tříhvězdičkový Hotel Jitřenka se nachází v tichém a kouzelném prostředí města Konstantinovy Lázně a nabízí Vám kompletní ubytovací služby. V Hotelu Jitřenka je směnárna. Vlastní parkoviště je u hotelu, za poplatek je možno umístit vůz v garáži. . Na všech pokojích proto naleznete nový nábytek. Vašemu komfortu poslouží nové sprchové kouty s WC nebo s vanou. Pro tělesně postižené je k dispozici bezbariérový přístup nejen do budovy ale i na pokoje a jejich příslušenství. Poskytujeme různé slevy -podle délky pobytu, pro seniory a podobně.

Načítání trvalo 0.0670 sekund.