+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Egypt last minute, Egypt

Klíčová slova: egypt, last minute, egypt

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Egypt, last minute nabídka zájezdů za exotikou. Egypt je každoročně navštěvován mnoha českými turisty od září do července, aby si maximálně vychutnali dovolenou u moře a poznali také kus egyptské historie.

Web: www.egypt-last-minute.tv

Další související informace

Dovolená - zájezdy last minute

dovolená,zájezdy,last minute,Egypt,Turecko,Řecko – Dovolená s cestovní kanceláří Akvila - navštivte destinace jako je Egypt, Bulharsko, Chorvatsko, Řecko či Turecko. Nabízíme pobytové i poznávací zájezdy. Využijte výhodné zájezdy last minute z nabídky Akvila Travel.

Egypt Taba

egypt, taba, dovolená – Egypt - dovolená v oblasti Taba nabízí nejen úžasný podmořský svět, ale i možnost poznat izraelský Jeruzalém, Mrtvé moře či skalní jordánské město Petra. Letovisko Taba patří k nejkrásnějším a nejklidnějším místům, která může Egypt turistům nabídnout.

Hurghada z vlastní zkušen

hurghada, egypt, zkušenosti, dovolená – Jako většina měst na světě i Hurghada má svoje kouzlo. Centrum je plné obchodů a restaurací, jezdí přes něj mnoho taxíků, až se zdá, že se člověk ocitl v prosperujícím městě či dokonce státě. Ovšem zajdete-li do bočních ulic

Načítání trvalo 0.0620 sekund.