+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Egypt-turistické info

Klíčová slova: Egypt, Nil, Káhira, pyramidy, chrámy, Gíza, Luxor

E-mail: sachmet-sachmet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Na těchto stránkách najdete podrobné a zajímavé informace o zemi na Nilu – o Egyptě. Velmi podrobně jsme zpracovali historii Egypta až do současnosti. Najdete zde bohaté informace o pyramidách v Egyptě – v Gize, Abusíru, Dahšúru i Sakkáře. V Káhiře jsme se zaměřili na její islámské památky. Podrobné informace najdete o slavných chrámech na Nilu – Abú Simbel, Edfú, Philae, Karnak, Luxor a mnohé další informace.

Web: egypt.poznavaci-zajezdy.cz









Další související informace

Dovolená Egypt

egypt, egyptska mumie, faraon, Nil, kahira, pyrami – Egypt - země jedné z největších civilizací, jaká kdy spatřila světlo světa. Není divu, že právě v Egyptě se rodily ty nejúžasnější plány. Egypt vás ohromí svojí krásou a unikátností. Zažijte tyto krásy na vlastní kůži.

Egypt - dovolená u Rudého

Egypt, dovolená v Egyptě, Rudé moře – Zajistíme Vám překrásnou dovolenou v Egyptě u Rudého moře s pestrým podmořským životem a příjemným sluníčkem. Egypt je místo, kde si lze odpočinout a relaxovat po celý rok. Egypt patří mezi oblíbené destinace českých turistů.

Znáte Egypt?

egypt – Jestliže přemýšlíte nad zajímavými destinacemi, které využijete jako místo pro svou letní dovolenou, určitě zahrňte také Egypt. Egypt je zemí s dlouhou historií, která má rozhodně co nabídnout. A to je neco.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.