+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Egypt-turistické info

Klíčová slova: Egypt, Nil, Káhira, pyramidy, chrámy, Gíza, Luxor

E-mail: sachmet-sachmet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Na těchto stránkách najdete podrobné a zajímavé informace o zemi na Nilu – o Egyptě. Velmi podrobně jsme zpracovali historii Egypta až do současnosti. Najdete zde bohaté informace o pyramidách v Egyptě – v Gize, Abusíru, Dahšúru i Sakkáře. V Káhiře jsme se zaměřili na její islámské památky. Podrobné informace najdete o slavných chrámech na Nilu – Abú Simbel, Edfú, Philae, Karnak, Luxor a mnohé další informace.

Web: egypt.poznavaci-zajezdy.cz

Další související informace

Giftun

Giftun,Egypt,ostrov Giftun,egyptské Tahiti – Nejen pro všechny cestovatele je zde naše stránka, která popisuje krásy egyptského ostrova Giftun. giftun je znám rovněž jako egyptské Tahiti. Nejen pro všechny cestovatele je zde naše stránka, která popisuje krásy egyptského ostrova Giftun. giftun je znám rovněž jako egyptské Tahiti.

Egypt dovolenka

egypt, dovolenka – Egypt dovolenka, pestrý výber z bohatej ponuky destinácií. Ak sa chcete odmeniť a oddýchnuť si po celoročnej práci, Egypt dovolenka z množstvom nezabudnuteľných zážitkov pri krásnom mori i poznávanie kultúry tejto slnkom zaliatej krajiny je tá správna voľba.

Last minute dovolená 2013

last minute,dovolená,egypt,tunisko – Last minute dovolená u moře již od 3000 Kč. Vyražte do prosluněné Itálie či za exotikou do Egypta a Tuniska. Výběr atraktivních nabídek z celého světa od několika desítek cestovních kanceláří. S námi si užije každý.

Načítání trvalo 0.3829 sekund.