+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekofarma Horní Chrášťany

Klíčová slova: Ubytování na ekofarmě,ekofarma,ubytování ekofarma,

E-mail: ekofarma.rezervace@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2013

Popis: Ubytování na stylové a nově zrekonstruované ekofarmě. Komfortní a nadstandardní ubytování na ekofarmě ve velmi atraktivní lokalitě jižních Čech. Obora se zvěří, rybníček, tenisový kurt, venkovní otevřená kuchyně, sauna, fitness, hřiště pro děti a další.

Web: www.ekofarmachrastany.cz

Další související informace

Lyžování a ubytování na h

lyžování ubytování na horách, lyžařská střediska – Lyžařská střediska - aktuální informace z lyžařských středisek a skiareálů. Informace o ubytování a lyžování na horách. Vleky a sjezdovky. Sněhové podmínky. Databáze ubytování na horách - hotely, penziony, apartmány, ubytování v soukromí.

Ubytování Na Statku

Ubytování Na Statku, ubytování, penzion – Objekt nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném areálu bývalého Statku. Areál tvoří tři samostatně stojící budovy s okrasnou zahradou a venkovním bazénem. Dále k dispozici venkovní posezení s ohništěm a grilem, kolárna a lyžárna. V druhé budově je k dispozici klubovna s kapacitou 25 míst, vybavena televizí, videem, kulečníkem, šipkami, výčepním zařízením, lednicemi a dětským koutkem s hračkami pro naše nejmenší návštěvníky.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.