+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekofarma Horní Chrášťany

Klíčová slova: Ubytování na ekofarmě,ekofarma,ubytování ekofarma,

E-mail: ekofarma.rezervace@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2013

Popis: Ubytování na stylové a nově zrekonstruované ekofarmě. Komfortní a nadstandardní ubytování na ekofarmě ve velmi atraktivní lokalitě jižních Čech. Obora se zvěří, rybníček, tenisový kurt, venkovní otevřená kuchyně, sauna, fitness, hřiště pro děti a další.

Web: www.ekofarmachrastany.cz

Další související informace

Chalupa U Popelků

chalupa Nové Město na Moravě, ubytování – Chalupa U Popelků se nachází v Jiříkovicích na Českomoravské Vysočině asi 4 km od Nového Města na Moravě. Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě a jeho okolí a jste nejenom sportovní nadšenec, je naše chalupa ideální volbou!

Ubytování u Malých

ubytování, sklípek, ubytování na sklípku – Nabízíme ubytování v malebném prostředí jižní Moravy v blízkosti Mušovských jezer s panoramatickým výhledem na Pálavské vrchy s dominantou hradu Děvičky. Využijte ideální polohy obce Strachotín a budete nadmíru spokojeni s dostupností na památky, výlety do přírody i za kulturou, koupání, vodní sporty, rybaření, cykloturistiku a poznejte pohostinnost sluncem zalitého a vínem úrodného kraje. Krásné prožití volných dní v našem ubytovacím zařízení, spokojenost s využitím volného času stráveného u nás Vám přejí a na další shledání se těší Malí.

Váňův statek - ubytování Vysočina, svatební salón

svatba na klíč, svatební salón, levné ubytování Vy – Váňův statek je moderní zařízení postavené ve stylu venkovského statku. Svojí výjimečnou polohou a zázemím je statek předurčen nejen pro konání svatebních obřadů, hostin, rautů a oslav, ale i pořádání kongresů, seminářů apod.

Načítání trvalo 0.0800 sekund.