+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

English Speaking Driver

Klíčová slova: okružní jízda, průvodce, řidič, anglicky mluvící

E-mail: pragueyou@pragueyou.com

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2010

Popis: Proč platit za řidiče a průvodce, tedy za dvě osoby současně? Tuto službu vám zajistím osobně, průvodcuji a řídím auto nebo minibus. Ušetřete za druhou osobu, plaťte jen jednou! Ráda vám ukážu to nejzajímavější z Prahy nebo krásná místa v naší republice.

Web: www.prague-touring.cz/

Další související informace

Kam v Praze

praha, fotografie, průvodce – Průvodce po nejkouzelnějších místech Prahy. Na více než 100 fotografiích si můžete prohlédnout nejhezčí památky, zahrady a vyhlídky. Nechybí ani zajímavé informace o Praze, či přehled pražských webových kamer.

Paříž

Paříž, Francie, průvodce, cestování – Ucelené informace o jednom z nejkrásnějších měst Evropy - Paříži. Najdete zde informace o památkách, tipy na poznávací zájezdy do Paříže a další. Paříž by měl navštívit zcela určitě každý milovník cestování.

Apartmán-penzion České Budějovice v Českých Budějovicích

Apartmán-penzion České Budějovice,ubytování v – Nekuřácký Apartmán penzion České Budějovice poskytuje ubytování v centru Českých Budějovic. Svým hostům nabízí příjemné a komfortní ubytování v apartmánech o velikosti 20 až 40m2 .Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby.. Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Načítání trvalo -99.66 sekund.