+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

English Speaking Driver

Klíčová slova: okružní jízda, průvodce, řidič, anglicky mluvící

E-mail: pragueyou@pragueyou.com

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2010

Popis: Proč platit za řidiče a průvodce, tedy za dvě osoby současně? Tuto službu vám zajistím osobně, průvodcuji a řídím auto nebo minibus. Ušetřete za druhou osobu, plaťte jen jednou! Ráda vám ukážu to nejzajímavější z Prahy nebo krásná místa v naší republice.

Web: www.prague-touring.cz/

Další související informace

Kavkaz

kavkaz, průvodce – Informace o Kavkaze, rady a tipy na cestu, pasy a víza, klimatické podmínky, bezpečnostní situace, praktické informace pro cestovatele pro tuto zemi. Nechte se vnést do tajů kultury národa. Doplněné historií význačných míst.

Průvodce po Thajsku

Thajsko, Cestování, Průvodce, Asie – Průvodce po zemi tisíce úsměvů. Velké množství rad a doporučení. Rady na cestu, popis nejzajímavějších turistických destinací, průvodce po Bangkoku a velká spousta dalších informací a nádherných fotografií.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.0572 sekund.