+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Equitana Hotel Resort v Březnici

Klíčová slova: Equitana Hotel Resort ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 132 lůžek. K dalšímu vybavení hotelu patří příjemná resturace se zimní zahradou, letní terasou, kongresové salonky, wellness centrum, dětské hřiště, jízdárna a řada dalších sportovišť.

Web: www.equitana-hotel-resort-v-breznici.top-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel Tivoli v Praze

Hotel Tivoli ,ubytování v – Tří hvězdičkový hotel Tivoli Praha se nachází v pěší vzdálenosti od historického, kulturního a obchodního centra Prahy. Našim hostům nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové klimatizované pokoje s koupelnou a WiFi připojením, minibarem a trezorem. V hotelu je k dispozici hotelový počítač. Hotel Tivoli Praha nabízí hostům odpolední čaj s cukrovím zdarma a ženy mohou bezplatně využít masáž chodidel. Na vyžádání je možné zajistit parkování za poplatek.

Hotel Helios v Lipové-lázních

Hotel Helios ,ubytování v Lipové-lázních – Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách . Nabízí celoroční komfortní ubytování v pokojích i apartmánech, velkou restauraci s dvěma salónky a venkovní terasou, rozsáhlé welness centrum, konferenční prostory, volnočasové aktivity i velkou hotelovou zahradu. Hotel Helios se nachází v obci Lipová-lázně jen 5 km vzdálené od Lázeňského města Jeseník. Nabízí výberné podmínky pro skloubení sportovní a wellness rekreace.

Hotel Albellus v Brně

Hotel Albellus ,ubytování v – Hotel ALBELLUS v Brně se nachází nedaleko centra města, v klidné části, nabízí ubytování se snídaní, připojení na WiFi, parkoviště v uzavřeném areálu, monitorované kamerovým systémem. Předností hotelu je především nekuřácké prostředí, vybavení pokojů luxusními matracemi, které splňují nevyšší kritéria pro zdravý spánek, konferenční/seminární místnost s možností technického vybavení, bezbariérový přístup, včetně pokoje pro tělesně postižené.

Načítání trvalo 3.5152 sekund.