+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ESPLANADE v Mariánských Lázních

Klíčová slova: ESPLANADE, ubytování Mariánské Lázně

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2012

Popis: Hotel Esplanade sídlí v honosné budově inspirované antickým slohem. Blízké okolí hotelu je pokryto zeleným parkem a půvabným lesem. Na hosty čeká ubytování v 89 luxusně zařízených pokojích, z nichž 23 jsou apartmány a dva mezonetové apartmány, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Celková kapacita hotelu je 179 lůžek. Milovníci odpočinku mohou zavítat do hotelového wellness a vychutnat si mnoho relaxačních, léčebných či zeštíhlujících procedur pod dohledem zkušených odborníků. Hosté jistě využijí precizně udržované golfové hřiště s profesionálními trenéry, služby kosmetického a kadeřnického centra nebo nabídku sportovních aktivit. Nechybí prostorné parkoviště s monitorovacím systémem.

Web: www.hotel-esplanade-v-marianskych-laznich.ubytovani-cz-hotel.net

Další související informace

Luxusní ubytování - hotel

hotel mariánské Lázně, ubytování mariánské Lázně – Hotel Villa Gloria je nově zrekonstruovaný hotel v romantické secesní budově, v klidné lokalitě mezi Villa domy u lesa v blízkosti kolonády Mariánské Lázně. Hotel Villa Gloria nabízí 14 komfrortních pokojů, 2 přepychové apartmány, knížecí a královské apartmá. V blízkosti najdete tenisové kurty, golfové hřiště, cyklistické stezky a lyžařský areál. Hotel Gloria je vhodný pro aktivní i klidný odpočinek a dokonalou relaxaci.

Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně - Drmoul v Drmoulu

Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně - – Penzion se nachází na okraji obce Drmoul cca 3km od světoznámých Mariánských lázní,Ubytování je poskytováno ve čtyřech dvou až čtyřlůžkových pokojíc se sprchovým koutem a WC s možností přistýlky.Jsou vybaveny všemi standardními prvky včetně kuchyňské linky umožňující vaření. Kuchyňská linka je vybavena lednicí se základními potravinami ( máslo,sýr, šunka, vejce, marmeláda a nápoji -alkoholické i nealkoholické), vařičem, rychlovarnou konvicí, a nádobím včetně hrnců.Parkování je možno v uzavřeném objektu. Úschova jízdních kol je samozřejmostí.Bezpečné okolí pro děti.

Ubytování Domažlice

ubytování – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Domažlicích a v blízkém okolí. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovnou

Načítání trvalo 2.8437 sekund.