+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ESPLANADE v Mariánských Lázních

Klíčová slova: ESPLANADE, ubytování Mariánské Lázně

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2012

Popis: Hotel Esplanade sídlí v honosné budově inspirované antickým slohem. Blízké okolí hotelu je pokryto zeleným parkem a půvabným lesem. Na hosty čeká ubytování v 89 luxusně zařízených pokojích, z nichž 23 jsou apartmány a dva mezonetové apartmány, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Celková kapacita hotelu je 179 lůžek. Milovníci odpočinku mohou zavítat do hotelového wellness a vychutnat si mnoho relaxačních, léčebných či zeštíhlujících procedur pod dohledem zkušených odborníků. Hosté jistě využijí precizně udržované golfové hřiště s profesionálními trenéry, služby kosmetického a kadeřnického centra nebo nabídku sportovních aktivit. Nechybí prostorné parkoviště s monitorovacím systémem.

Web: www.hotel-esplanade-v-marianskych-laznich.ubytovani-cz-hotel.net

Další související informace

Penzion Eden v Lomnici nad Lužnicí

penzion, ubytování, Penzion Eden, ubytování v – Penzion a restaurace Eden se nachází v Lomnici nad Lužnicí, 8 km od Třeboně. V blízkém okolí penzionu v Lomnici nad Lužnicí najdete spoustu kulturních a přírodních zajímavostí. Celé Třeboňsko je rájem pro cyklisty a vodáky. Kapacita je 5 pokojů ,17 lůžek, lze se ovšem domluvit na dalších přistýlkách. Všechny pokoje mají umyvadlo, televizor a internetové připojení. Hosté sdílejí koupelnu se sprchami, sociální zařízení a ledničku. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Hotel Askania v Praze

hotel, ubytování, Hotel Askania, ubytování v – Hotel Askania v Praze nabízí klientům moderní a komfortní ubytování v celkem 21 pokojích. Rozdělení pokojů hotelu Askania v Praze je 5 jednolůžkových pokojů, 10 dvoulůžkových pokojů, 5 junior suites a 1 apartmán s terasou. Pokoje hotelu Askania v Praze jsou vybaveny koupelnou s toaletou a vysoušečem vlasů, LCD televizorem, internetovým připojením, minibarem, trezorem a telefonem s přímou volbou. Hosté mohou využívat saunu, spol.místnost s kulečníkem nebo bazén s vodopádem.

Hotel Radun - Lázně Luhačovice

lázně Luhačovice, ubytování lázně Luhačovice, – Rodinný hotel v lázních Luhačovice, který zaujme rodinnou, útulnou a přitom přitom luxusní atmosférou s individuálním přístupem ke každému hostu. Rodinný hotel v lázních Luhačovice, který zaujme rodinnou, útulnou a přitom přitom luxusní atmosférou s individuálním přístupem ke každému hostu.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.