+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Euro Hostel v Plzni

Klíčová slova: Euro Hostel ,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň,

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2012

Popis: Hostel se nachází v centru města, v malebné čtvrti Roudná, jen pár kroků od všech hlavních kulturních i historických památek a nočního dění.Euro Hostel nabízí 1 třílůžkový a 1 pětilůžkový pokoj. Pokoje lze různě kombinovat a mohou sloužit jako jednolůžkový až pětilůžkový. Dormitory jsou smíšené - v pokoji se prodávají jednotlivá lůžka, tzn. pokoj sdílíte ještě s jinými turisty.Na pokojích je vysokorychlostní internet, barevný televizor, lednička. Dále hostel nabízí hlídané parkoviště, praní prádla, uschovnu zavazadel, snídaně, recepční služby. Hostel má k dispozici hlídané parkoviště. Restaurace.

Web: www.euro-hostel-v-plzni.top-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Michael v Praze

Hotel Michael ,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Michael se nachází v klidné lokalitě Prahy 4 uprostřed zeleně.V moderně zrekonstruovaném 4 hvězdičkovém hotelu naleznete něco, co je ve velkoměstě velmi cenné: klid a bezpečí. Hotelu Michael nabízí příjemné ubytování v 53 čtyřhvězdičkových pokojích různých kategorií, které vyhoví potřebám i těch nejnáročnějších hostů.Parkování pro hotelové hosty zdarma v uzamykatelném parkovišti s kamerovým systémem .

A+R Pension v Plzni

A+R Pension,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň, – A + R je penzion nabízející ubytování v Plzni v jedno až třílůžkových pokojích. A + R je pension nabízející ubytování v Plzni v jedno až třílůžkových pokojích. Ubytování poskytujeme v 1-3 lůžkových pokojích. Každý pokoj má svůj vchod a své sociální zařízení. Komfort vám zaručuje i společenská místnost s TV, která slouží jako jídelna a je doplněna kuchyňským koutem. Plzeň jako město nabízí široké spektrum kulturního i sportovního vyžití. Čtvrť Bolevec patří mezi klidné okrajové části Plzně, ovšem např. tramvají MHD, která je vzdálená cca 3 minuty chůze, se dostanete bez problémů do historického centra Plzně do deseti minut. V okolí pensionu se nachází několik rybníků a vede zde několik cyklostezek.

Hotel Morrison Plzeň v Plzni

Hotel Morrison,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň, – Plzeňský Hotel Morrison slibuje návštěvníkům útulné prostředí a příjemnou atmosféru. K ubytování nabízí 10 pokojů, v nichž se pohodlně vyspí až 24 hostů. Samozřejmostí je bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve všech ubytovacích kapacitách. V suterénu hotelu je k dispozici stylová restaurace. Pro uzavřenou společnost lze zajistit malý nekuřácký salónek s místy k sezení pro 15 osob.Řidiči jistě ocení možnost parkování na ulici před budovou nebo na některém z okolních placených hlídaných parkovištích.

Načítání trvalo 0.0869 sekund.