+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Euro Hostel v Plzni

Klíčová slova: Euro Hostel ,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň,

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2012

Popis: Hostel se nachází v centru města, v malebné čtvrti Roudná, jen pár kroků od všech hlavních kulturních i historických památek a nočního dění.Euro Hostel nabízí 1 třílůžkový a 1 pětilůžkový pokoj. Pokoje lze různě kombinovat a mohou sloužit jako jednolůžkový až pětilůžkový. Dormitory jsou smíšené - v pokoji se prodávají jednotlivá lůžka, tzn. pokoj sdílíte ještě s jinými turisty.Na pokojích je vysokorychlostní internet, barevný televizor, lednička. Dále hostel nabízí hlídané parkoviště, praní prádla, uschovnu zavazadel, snídaně, recepční služby. Hostel má k dispozici hlídané parkoviště. Restaurace.

Web: www.euro-hostel-v-plzni.top-ubytovani.com

Další související informace

cestuj s dětmi.cz

s dětmi,kam s dětmi,zábava pro děti,ubytování, – Nudí se Vaše děti? Najděte jim zábavu! Cestovatelský portál, který poradí kam s dětmi za zábavou, na výlety, za poznáním, za historií, za sportem, kde si dobře zalyžovat, kde zaplavat, kde se dobře s dětmi ubytovat...

Hotel Formule v Děčíně

Hotel Formule,ubytování Děčín,ubytovani, – Hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním nebo společným sociálním zařízením pro 2 pokoje, z některých pokojů je přístup na balkon. Větším skupinám je k dispozici 1 čtyřlůžkový, jeden dvoulůžový je uzpůsoben jako bezbarierový.Restaurace s nabídkou jídel české a mezinárodní kuchyně,výběr salátů a rybích specialit.

Prag-Urlaub v Praze

Prag-Urlaub,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Nabízíme Vám v centru Prahy cenově dostupné byty se skvělými funkcemi Apartmány v kategorii StandardTyto byty jsou ideálním kompromisem mezi dobrým vybavením a rozumnou cenou. K dispozici jsou apartmány s jednou a dvěma ložnicemi. Všechny byty v této skupině mají satelitní TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout s lednicí a připojení k internetu zdarma. Apartmány pohodlí kategorieTyto byty jsou jedny z nejlépe vybavených apartmánů v Praze. Vysoký standard se odráží nejen v exkluzivním zařízení, ale především z mnoha maličkostech, jako je například italská dlažba, kvalitní nábytek, atd.

Načítání trvalo 0.0923 sekund.