+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EuroAgentur hotel Terasa ve Frýdku-Místku

Klíčová slova: EuroAgentur hotel Terasa,

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2012

Popis: Hotel se nachází v blízkosti města Frýdek-Místek, přitom v klidném a krásném prostředí přehrady Olešná, z jejichž pláží je nádherný výhled na nejvyšší horu Beskyd – Lysou horu. Hotel je skvěle dostupný, necelé 2 minuty od mezinárodní silnice do Polska a dálnice do Ostravy, cca 2km od centra Frýdku-Místku.

Web: www.hotel-terasa-ve-frydku-mistku.raj-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Eliška v Mikulově

Hotel Eliška,ubytování v Mikulově – Hotel*** v Mikulově na jižní Moravě, při hranicích s Rakouskem. Kapacita 53 pokojů, 114 lůžek. Hotel Eliška se nachází v blízkosti historického centra jihomoravského městečka Mikulov. Součástí hotelu jsou konferenční místnosti,kongresový sál pro 120 osob, konferenční místnost pro 60 osoba a TOP manažerskou místnost pro 26 osob, Irská hospoda O´Hara a vinný sklep.Kamerami střežené parkoviště je pro hotelové hosty zdarma.

Amber Hotel Anna ve Vimperku

Amber Hotel Anna,ubytování ve – V romantickém prostředí Šumavy, v historické části města Vimperk a v blízkosti 900 let starého zámku leží nedávno rekonstruovaný hotel Anna. Amber Hotel Anna poskytuje moderní kongresové zázemí, vč. banketových služeb a pronájmu kongresové techniky. Kongresové prostory pojmou až 250 osob. Tyto prostory lze členit od 20m2 do 250m2. Před hotelem se nachází vlastní hotelové parkoviště. K dispozici je zákazníkovi whirpool.Vstup do hotelu je bezbariérový, pokoje ne. V hale je možnost připojení na internet pomocí WiFi na vlastní notebook.

Hotel APARTMENT HLUBOKÁ v Hluboké nad Vltavou

Hotel APARTMENT HLUBOKÁ ,ubytování Hluboká nad – Uprostřed malebné krajiny Jižních Čech, v centru zámeckého městečkaHluboká nad Vltavou se nachází Hotel Apartment Hluboká.Pro svůj pobyt v Hluboké nad Vltavou si můžete vybrat z 10 prostorných apartmá, které byly navrženy tak,aby našim hostům bylo poskytnuto maximální pohodlí.Nabízíme ubytování v 10 apartmá,v celkové kapacite 42 lůžek.Každé apartmá nabízí dvě samostatné ložnice, plně vybavenou kuchyň, jídelnu, obývací pokoj s televizí a příjmem satelitních programů, telefonem, prostornou koupelnu s vysoušečem vlasů, samostatnou toaletu, balkon, terasu nebo podkroví. "Snídaňový košíček" na pokoji,nehlídané parkoviště. z

Načítání trvalo 2.5868 sekund.