+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EuroAgentur hotel Terasa ve Frýdku-Místku

Klíčová slova: EuroAgentur hotel Terasa,

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2012

Popis: Hotel se nachází v blízkosti města Frýdek-Místek, přitom v klidném a krásném prostředí přehrady Olešná, z jejichž pláží je nádherný výhled na nejvyšší horu Beskyd – Lysou horu. Hotel je skvěle dostupný, necelé 2 minuty od mezinárodní silnice do Polska a dálnice do Ostravy, cca 2km od centra Frýdku-Místku.

Web: www.hotel-terasa-ve-frydku-mistku.raj-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Večernice v Janských Lázních

Hotel Večernice,Jánské – Hotel Večernice v Jánských Lázní nabízí ubytování ve 14 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích . Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Pro hotelové hosty je též zajištěno parkování přímo u Hotelu Večernice. Wifi Internet pro hotelové hosty zdarma.Součástí hotelu Večernice v Jánských Lázní je restaurace .

Hotel Almond v Teplicích

Hotel – Teplický hotel Almond nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV se satelitem a WiFi připojením.Celková kapacita je 22 míst a v hotelu se nachází i jeden dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem.Snídani si mohou hosté vybrat z nabídky čtyř menu nebo po předběžné domluvě zcela dle Vašeho přání.

Načítání trvalo 0.0963 sekund.