+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurosalas MIchalova

Klíčová slova: salas firemne akcie teambuilding

E-mail: info@eurosalas.sk

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2011

Popis: Netradičný slovenský salaš - EuroSALAŠ Aktivity na farme a agroturistika Firemné akcie a teambuilding Chov oviec a domácich zvierat Výroba a predaj domácich produktov Tip na výlet pre rodiny s deťmi Programy pre organizované skupiny Štýlová koliba s letnou terasou

Web: www.eurosalas.sk

Další související informace

Lipeňák teambuilding

Lipeňák teambuilding – Teambuilding a zážitkové programy na Lipně a Šumavě. Stavíme programy na míru. Preferujeme programy tzv. pod námětem, v nichž podle scénáře plní tým nebo jednotlivci stanovené aktivity a mohou si tak ověřit vlastní schopnosti stejně jako týmovou spolupráci.

Zvolte si investičního zp

investiční zprostředkovatel, Vojtěch Mujgoš, akcie – O úspěchu nebo neúspěchu Vaší investice rozhodujete vždy jen a jen Vy! Na to nikdy při investování nezapomínejte. Já ze svých dlouholetých zkušeností preferuji investování do akcií. Investováním na burze můžete svoji investici zhodnotit i o řádově desítky procent.

www.kupele.org

kupele, pobyty, wellness, liecebne pobyty, akcie – Kúpele na Slovensku, zoznam kúpeľov, akcie, liečebné pobyty, wellness pobyty, kúpeľná liečba a liečebné procedúry, slovenské kúpele. Zažite atmosféru slovenských kúpeľov. Urobte niečo aj pre seba, alebo pre zdravie niekoho z vašich blízkych.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.