+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurotours - BUS Jízdenky

Klíčová slova: eurotours, jizdenky, autobus, doprava

E-mail: info@eurotours.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2011

Popis: Dámy a pánové, vážení cestující, Nabízíme Vám možnost pohodlného vyhledání a rezervaci jízdenky. Společnost EUROTOURS s.r.o. je oficiálním zástupcem bulharských dopravců pro českou republiku a Slovensko.

Web: www.eurotours.cz

Další související informace

cz.BeaBu.com

autobus, jízdenky, ubytování, hotely, letenky – BeaBu.com poskytuje zdroje a tipy pro pohodlné a bezproblémové cestování. Informace o jednotlivých turistických destinacích a fotogalerie BeaBu World Pictures. Jednoduchá rezervace ubytování v češtině – více než 100 000 hotelů a ubytovacích zařízení po celém světě za výhodné ceny. Autobusové jízdenky do evropských měst. Letenky a zájezdy. Online jazykové kurzy zdarma.

HopOn HopOff Praha

praha, autobus, hopon hopoff, okružní jízda – Zažijte Prahu jinak a vyzkoušejte tento jedinečný způsob dopravy v pražských ulicích. Tři různé okruhy Vám umožní pohodlnou přepravu po městě s možností neomezených nástupů a výstupů, a to po celých 48 hodin! Po celou dobu jízdy Vám bude v autobuse k dispozici asistent, která Vám odpoví na Vaše případné dotazy, a u které si budete moci zakoupit jízdenku do našich HOP ON – HOP OFF autobusů. Trasa A downtown je navíc vybavena sluchátky s audio nahrávkami o Praze ve 22 světových jazycích. V ceně jízdenky je také 1 hodinová plavba výletní lodí.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.