+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurotrainz

Klíčová slova: Eurotrainz, Železnica, Cestovanie, ČD, CD, ZSSK

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2008

Popis: Európsky Železničný Portál, cestovanie vlakom, denne nové články, informácie, modelová železnica, čierna kronika, album, traťové stroje, modely všeobecne, odkazy, mimoriadnosti na tratiach, nehody.....

Web: eurotrainz.eu

Další související informace

Informácie o ubytovaní na

ubytovanie, cestovanie, turistik, šport, lyžovanie – Informácie o slovensku, turistike, kultúre, počasie, športových a turistických informáciách a akciách. Lyžovanie a pravidlá pre lyžiarov vo ski areáloch. Zoznam informačných centier a ďalšie zaujímavé informácie.

Ubytovanie Veľký Meder

Ubytovanie, apartmány, cestovanie, hotely – Ubytovanie Veľký Meder ponúka pri Termálnom kúpalisku Thermal Corvinus hotely, apartmány, penzióny, kempingy a priváty bez sprostredkovateľa. Naše mesto je perlou žitného ostrova s najväčším počtom slnečných dní.

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Načítání trvalo 0.0948 sekund.