+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend Barcelona

Klíčová slova: eurovíkend barcelona

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2012

Popis: Eurovíkend Barcelona, návštěva hlavního města Katalánska, které je plné historických památek. Během eurovíkendu v Barceloně poznáte originální Gaudího stavby, katalánskou gotiku, prvotřídní mořské akvárium, bujarou atmosféru na bulváru Las Ramblas i místní kuchyni.

Web: www.eurovikend-barcelona.cz

Další související informace

Paříž - Zájezd za romanti

paříž, francie, zájezd, eurovíkend – Nejvíce romantické město celé Evropy - francouzská Paříž. Tradiční kuchyně, poznání, objevování skrytých zákoutí a celosvětově proslavené památky jako Vítězný oblouk nebo Versailles. Přečtěte si podrobnosti o Paříži.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Dovolená v Barceloně

Barcelona, dovolená Barcelona, ubytování Barcelona – Pokud byste se rádi podívali do Barcelony, hlavního města Španělska, ale nejste moc nadšení z přípravy výletu, tedy se sháněním letenek, ubytování a plánováním trasy, je pro vás ideálním řešením krátkodobý zájezd, tzv. eurovíkend v Barceloně.

Načítání trvalo 2.1389 sekund.