+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend Benátky

Klíčová slova: eurovíkend benátky

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2012

Popis: Eurovíkend Benátky, to je krátký pobyt v italském romantickém městečku na mořské laguně lákající tisíce turistů z celého světa. Během eurovíkendu v Benátkách poznáte okouzlující čtvrť San Marco s Dóžecím palácem, procházky úzkými uličkami nad kanály i projížďku v gondole.

Web: www.eurovikend-benatky.cz

Další související informace

Dovolená Benátky

Dovolená Benátky – Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Benátkách. Novinky z Benátek, informace o památkách, kultuře, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety. Travel.cz - Váš specialista na pobytové a poznávací zájezdy.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Eurovíkend Řím

eurovíkend řím – Eurovíkend Řím, návštěva jednoho z nejstarších měst Evropy. Eurovíkend v Římě nabízí turistům nezapomenutelnou atmosféru včetně italské kuchyně a vína. Řím je město plné kostelů, chrámů, fontán, a historie je zde vidět na každém kroku včetně sídla papeže.

Načítání trvalo 1.9883 sekund.