+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend Londýn

Klíčová slova: eurovíkend londýn

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2012

Popis: Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Web: www.eurovikend-londyn.eu

Další související informace

Poznávací zájezdy Londýn

poznávací, zájezdy, londýn – Poznávací zájezdy Londýn, to je objevování hlavního města Velké Británie, sídla královské rodiny. Kombinace poznávacího zájezdu do Londýna a třeba Skotska nebo Walesu nabízí poznat britské památky a architekturu.

Eurovíkend Barcelona

eurovíkend barcelona – Eurovíkend Barcelona, návštěva hlavního města Katalánska, které je plné historických památek. Během eurovíkendu v Barceloně poznáte originální Gaudího stavby, katalánskou gotiku, prvotřídní mořské akvárium, bujarou atmosféru na bulváru Las Ramblas i místní kuchyni.

Letenky do Anglie

levné letenky Anglie, levné letenky Londýn – Na stránkách LetenkydoAnglie.cz naleznete důležité informace o Anglii. Poznejte historická města a kulturu. Za zmínku stojí zejména Londýn, Liverpool, Manchester, Oxford a mnoho dalších. Rezervujte si letenky a vydejte se na cestu!

Načítání trvalo 2.2087 sekund.