+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend Paříž

Klíčová slova: eurovíkend, paříž

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: Letecké eurovíkendy do Paříže. Paříž je město plné památek od keltských dob až po současnost a snad všech architektonických slohů. Eurovíkend v Paříži umožňuje poznat Louvre, katedrálu Notre Dame, Eiffelovu věž nebo také blízký Disneyland.

Web: www.eurovikend-pariz.eu

Další související informace

Francie na kole

francie, kolo, paříž, pláže, bycikl, elektrokolo – Říká se, že láska prochází žaludkem. Není snad na světě země, kde by tohle rčení platilo víc než ve Francii. Podlehněte tedy i vy šarmu Francie a vydejte se do tohoto ráje všech (nejen) cyklistických gurmánů. Bon apetit!

Poznávací zájezdy Francie

poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr – Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Francie. Nabízíme také zájezdy o vánočních svátcích a Silvestr. Jezdíme na skok do Paříže, delší zájezdy na královská sídla Fontainebleau a Versailles, Paříž speciál s Lucemburskem.

Poznávací zájezdy Paříž

poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr – Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Paříže. Nabízíme také zájezdy o vánočních svátcích a Silvestr. poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr. Nespíme v hotelech F-1, spíme v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zárukou kvality jsou profesionální průvodci.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.