+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend Řím

Klíčová slova: eurovíkend řím

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2012

Popis: Eurovíkend Řím, návštěva jednoho z nejstarších měst Evropy. Eurovíkend v Římě nabízí turistům nezapomenutelnou atmosféru včetně italské kuchyně a vína. Řím je město plné kostelů, chrámů, fontán, a historie je zde vidět na každém kroku včetně sídla papeže.

Web: www.eurovikend-rim.eu

Další související informace

Římské Impérium

Webová hra, online hra zdarma, starověký Řím – Zamýšlíte se nad svými nejhlubšími tužbami? Nabízí Vám tento svět realizaci Vašich tužeb? S údivem a bez dechu sledujete svět v historickém filmu? Svět, kde hrdost, čest a sláva něco znamenají? Nečekejte už dále a Vaše tužby vnořte do Vašich činů! Ponořte se do strategické hry s týmovým nádechem. Ponořte se do Římského Impéria!

Eurovíkendy, eurovíkend

eurovíkendy, eurovíkend – Eurovíkendy umožňují za pár dní poznat zajímavá města a místa v různých částech Evropy a v poslední době i mimo Evropu. Eurovíkend je většinou organizován letecky, jednoduše a rychle se takto dostaneme do jiné atmosféry na jiné místo.

Eurovíkend Istanbul

eurovíkend istanbul – Eurovíkend v Istanbulu, který se nachází na dvou kontinentech. Eurovíkend Vám umožní poznat bránu orientu a kosmopolitní město, kde vedle sebe žijí křesťané, židí i muslimové. Istanbul je plný zajímavých historických památek a exotického životního stylu.

Načítání trvalo 1.6433 sekund.