+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend v kouzelném Be

Klíčová slova: Berlín, zájezdy do Berlína, ubytování v Berlíně

E-mail: euroberlin@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2013

Popis: Berlín, hlavní město Německa, patří mezi jedno z nejmladších, ale nejrychleji se rozvíjejících měst v Evropě. Pro turisty jsou bezpochyby nejatraktivnější zdejší historické památky, kterých se zde po bombardování města dochovali jen v malém množství.

Web: www.euroberlin.cz/









Další související informace

Penzion Kamenec v Háji ve Slezsku

penzion, ubytování , penzion Kamenec, ubytování v – Příjemný penzion v loveckém stylu v klidném prostředí na venkově. Stylová restaurace, salonek, zahrádka, sportovní vyžití. Klimatizovaná restaurace je příjemně zařízena v loveckém stylu a obsahuje 64 míst k posezení + 4 místa u baru. Nabízíme spoustu zvěřinových specialit, ale také domácích pokrmů z drůbeže, ryb, vepřového a hovězího masa. Dále ... Pro klidnou rodinnou oslavu, firemní akci či školení nabízíme salonek o kapacitě 20 míst. Koupání a rybaření v Hlučínské Štěrkovně.

Litva-dovolená v Pobaltí

Litva, doprava do Litvy, ubytování v Litvě – Nejdůležitější informace týkající se dovolené v překrásné Litvě získáte po otevření našich webových stránek. Dovíte se na nich například to, který dopravní prostředek je nejvýhodnější, kde se můžete ubytovat nebo které památky nesmíte zapomenout navštívit.

Rakousko-turistické info

Rakousko, doprava do Rakouska,ubytování v Rakousku – Uprostřed Evropy se nachází jedna z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších turistických destinací na celém kontinentě, kouzelné Rakousko. Do této země míří tisíce turistů jak v létě, tak v zimě, kdy zde panují vynikající podmínky pro lyžování.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.