+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend v kouzelném Be

Klíčová slova: Berlín, zájezdy do Berlína, ubytování v Berlíně

E-mail: euroberlin@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2013

Popis: Berlín, hlavní město Německa, patří mezi jedno z nejmladších, ale nejrychleji se rozvíjejících měst v Evropě. Pro turisty jsou bezpochyby nejatraktivnější zdejší historické památky, kterých se zde po bombardování města dochovali jen v malém množství.

Web: www.euroberlin.cz/

Další související informace

Přeprava osob mikrobusem

ubytování v Chorvatsku; doprava do Chorvatska – Nabídka levného ubytování v Chorvatsku, doprava mikrobusem do Chorvatska, přeprava osob, transfery po České republice, transfery na letiště Praha, Karlovy Vary, Mnichov, Drážďany, Berlin, Vídeň, exkurze měst a zámků Čech a Bavorska.

Zájezdy do Benátek

Benátky, ubytování v Benátkách, doprava do Benátek – Pokud se chystáte na dovolenou do jednoho z nejromantičtějších měst v Evropě, tedy do úchvatných Benátek, otevřete si naše webové stránky, kde se o pobytu v tomto městě dovíte veškeré důležité informace.

Eurovíkend v Moskvě

Moskva, ubytování Moskva, doprava do Moskvy – Moskva, velkolepá ruská metropole, se rozkládá na březích stejnojmenné řeky v západní části Ruska. Jde o jedno z největších měst v Evropě. Další zajímavé informace o Moskvě získáte na našich webových stránkách.

Načítání trvalo 3.3029 sekund.