+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend v kouzelném Be

Klíčová slova: Berlín, zájezdy do Berlína, ubytování v Berlíně

E-mail: euroberlin@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2013

Popis: Berlín, hlavní město Německa, patří mezi jedno z nejmladších, ale nejrychleji se rozvíjejících měst v Evropě. Pro turisty jsou bezpochyby nejatraktivnější zdejší historické památky, kterých se zde po bombardování města dochovali jen v malém množství.

Web: www.euroberlin.cz/

Další související informace

Penzion Menšík v Kroměříži

penzion, ubytování, Penzion Menšík, ubytování v – Náš penzion v Kroměříži se nachází v příjemném prostředí a hlavně v srdci historického centra města Kroměříže. Nabízíme celoroční ubytování s výhledem na překrásný Arcibiskupský zámek. V našem penzionu je kapacita 8 dvoulůžkových pokojů s WC, koupelnou, TV, satelitem a připojením k internetu. Dva pokoje s možností přistýlky. Penzion je po kompletní, moderní rekonstrukci. Ubytování je vhodné i pro cyklisty a turisty, kteří chtějí poznávat krásy města.

Hotel Edison v Brně

hotel, ubytování, Hotel Edison, ubytování v Brně, – Vážení hosté, nabízíme Vám ubytování v klidném prostředí Pensionu Edison. Pension je situován na kraji areálu brněnského Technologického parku. Je snadno dostupný automobilem i tramvají (linky 12 a 13, zastávka Technologický park). Dojezdová vzdálenost autem k areálu BVV je do 10 minut. Poskytujeme ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a jednom třílůžkovém apartmánu s možností přistýlky. Pension je nekuřácký.

Litva-dovolená v Pobaltí

Litva, doprava do Litvy, ubytování v Litvě – Nejdůležitější informace týkající se dovolené v překrásné Litvě získáte po otevření našich webových stránek. Dovíte se na nich například to, který dopravní prostředek je nejvýhodnější, kde se můžete ubytovat nebo které památky nesmíte zapomenout navštívit.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.