+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend v Moskvě

Klíčová slova: Moskva, ubytování Moskva, doprava do Moskvy

E-mail: tamoskva@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2013

Popis: Moskva, velkolepá ruská metropole, se rozkládá na březích stejnojmenné řeky v západní části Ruska. Jde o jedno z největších měst v Evropě. Další zajímavé informace o Moskvě získáte na našich webových stránkách.

Web: www.tamoskva.cz/

Další související informace

Zájezdy do Malajsie

Malajsie, doprava do Malajsie,ubytování v Malajsii – Malajsie je jednou z nejoblíbenějších asijských destinací, kam každoročně přijíždí velké množství turistů z celého světa. Jestli jste se i vy rozhodli vydat se na dovolenou do této exotické země, podívejte se na naše stránky, které vám jistě odpoví na vaše otázky týkající se zájezdů do této země.

Zájezdy do Amsterdamu

Amsterdam, ubytování Amsterdam, doprava do Amsterd – Amsterdam, hlavní město Nizozemska, je jak stvořené pro trávení v poslední době velmi oblíbených eurovíkendů. Během tří až pěti dnů určitě stihnete poznat všechna zajímavá a významná místa v tomto nádherném městě.

Eurovíkend v kouzelném Be

Berlín, zájezdy do Berlína, ubytování v Berlíně – Berlín, hlavní město Německa, patří mezi jedno z nejmladších, ale nejrychleji se rozvíjejících měst v Evropě. Pro turisty jsou bezpochyby nejatraktivnější zdejší historické památky, kterých se zde po bombardování města dochovali jen v malém množství.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.