+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend v Moskvě

Klíčová slova: Moskva, ubytování Moskva, doprava do Moskvy

E-mail: tamoskva@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2013

Popis: Moskva, velkolepá ruská metropole, se rozkládá na březích stejnojmenné řeky v západní části Ruska. Jde o jedno z největších měst v Evropě. Další zajímavé informace o Moskvě získáte na našich webových stránkách.

Web: www.tamoskva.cz/

Další související informace

Rusko

Rusko, Moskva, Petrohrad, Moskva zájezd, moskva za – Na těchto stránkách se seznámíte s historií Ruska a dvěma nejnavštěvovanějšími ruskými městy Moskvou a Petrohradem. Naleznete zde podrobné informace o Moskvě, o jejích nejznámějších památkách včetně Kremlu a chrámů na Rudém náměstí. Další část pojednává o zajímavostech Petrohradu, caru Petru Velikém či paláci v Petrodvorcích.

Rakousko-turistické info

Rakousko, doprava do Rakouska,ubytování v Rakousku – Uprostřed Evropy se nachází jedna z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších turistických destinací na celém kontinentě, kouzelné Rakousko. Do této země míří tisíce turistů jak v létě, tak v zimě, kdy zde panují vynikající podmínky pro lyžování.

Prodloužený víkend v Brat

Bratislava, doprava do Bratislavy – Do hlavního města Slovenské republiky to od nás není nijak daleko a nemusíme se bát, že bychom se nedomluvili. Proto je Bratislava oblíbeným cílem mnoha turistů z ČR, kteří sem jezdí nejen za významnými památkami, ale také za výbornou kuchyní.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.