+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurovíkend v Moskvě

Klíčová slova: Moskva, ubytování Moskva, doprava do Moskvy

E-mail: tamoskva@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2013

Popis: Moskva, velkolepá ruská metropole, se rozkládá na březích stejnojmenné řeky v západní části Ruska. Jde o jedno z největších měst v Evropě. Další zajímavé informace o Moskvě získáte na našich webových stránkách.

Web: www.tamoskva.cz/

Další související informace

Rusko

Rusko, Moskva, Petrohrad, Moskva zájezd, moskva za – Na těchto stránkách se seznámíte s historií Ruska a dvěma nejnavštěvovanějšími ruskými městy Moskvou a Petrohradem. Naleznete zde podrobné informace o Moskvě, o jejích nejznámějších památkách včetně Kremlu a chrámů na Rudém náměstí. Další část pojednává o zajímavostech Petrohradu, caru Petru Velikém či paláci v Petrodvorcích.

Zájezdy do Švýcarska

Švýcarsko, zájezdy do Švýcarska, doprava Švýcarsko – Švýcarsko je relativně malá, ale samostatná a nádherná podmanivá horská země, kterou každoročně navštíví mnoho tisíc návštěvníků z celého světa. Ty nejdůležitější informace o dovolené v této zemi naleznete na našich webových stránkách.

Eurovíkend v Istanbulu

Istanbul, ubytování Istanbul, doprava do Istanbulu – Istanbul je jedno z nejkrásnějších moderních měst, které svým návštěvníkům nabízí množství úchvatných památek. Oblasti, kde je největší koncentrace památek, se říká Sultanahmet nebo někdy také Starý Istanbul.

Načítání trvalo 3.1069 sekund.