+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exkluzivní pobyt pro dva

Klíčová slova: Exkluzivní, pobyt, Chateau, St. Havel

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Dopřejte sobě a své lásce jedinečný, nezapomenutelný a exkluzivní pobyt na zámku Chateau St. Havel v Praze. Čtyřhvězdičkové ubytování, romantická večeře při svíčkách, zajímavé wellness procedury a nezaměnitelná romantická atmosféra.

Web: www.darujromantiku.cz/zamecky-hotel-chateau-st-havel.php

Další související informace

Levné víkendové pobyty

Pobyty, pobyt, víkendové pobyty, lázně pobyt, well – Víkendové pobyty jsou nejlepší formou rekreace. Velmi oblíbená forma relaxace je například víkendový pobyt pro dva v lázních, na horách, kdekoliv. Víkendové pobyty v hotelu jsou levné a dopřejí vám mnoho hodin relaxace.

Chaty a chalupy

Chaty, a, chalupy, pronájem, dovolená, pobyt, ubyt – Najděte si chatu a nebo chalupu na váš prázdninový či dovolenkový pobyt v našem katalogu Chaty a chalupy. V naší nabídce ubytování je přes tisíc objektů, které jsou prověřené a jsou zárukou příjemně stráveného odpočinku.

Hotel Stachov ve Stachách

Hotel Stachov,ubytování ve – Hotel se nachází ve středu šumavského, horského městečka Stachy. V létě se mění tato oblast na ráj turistiky, cykloturistiky, houbařů, sběru borůvek. V blízkosti Stach je možnost koupání jak v přírodních, tak i v umělých koupalištích. Hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s sociálním zařízením na pokoji. restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře, hotová jídla a minutky. K dispozici salonek s kapacitou 50 osob a velký sál. Zábava - šipky, herní automat, Silver Ball, Juke Box. Parkování na hotelovém parkovišti.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.