+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exotická Madeira

Klíčová slova: madeira

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: Madeira – nevelký kout přírody, nacházející se hluboko v Atlantském oceánu, budí díky svému hornatému vnitrozemí dojem poměrně rozlehlého ostrova. Orchideje zde rostou ve volné přírodě, stejně jako kaly nebo strelicie.

Web: madeira.pixlink.cz

Další související informace

Madeira - Ostrov květin

madeira, madeira dovolená, madeira počasí – Madeira, neboli ostrov květin je portugalský ostrov. Na ostrově narazíte na spoustu nádherných památek a budov. Na Madeiře se nejčastěji hraje fotbal a golf, díky tomu, najdete zde jedno z nejhezčích a největších golfových hřišť nebo zaslechnete jména českých fotbalistů v hospodě.

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Hotel Stachov ve Stachách

Hotel Stachov,ubytování ve – Hotel se nachází ve středu šumavského, horského městečka Stachy. V létě se mění tato oblast na ráj turistiky, cykloturistiky, houbařů, sběru borůvek. V blízkosti Stach je možnost koupání jak v přírodních, tak i v umělých koupalištích. Hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s sociálním zařízením na pokoji. restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře, hotová jídla a minutky. K dispozici salonek s kapacitou 50 osob a velký sál. Zábava - šipky, herní automat, Silver Ball, Juke Box. Parkování na hotelovém parkovišti.

Načítání trvalo 0.0774 sekund.