+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exotická Madeira

Klíčová slova: madeira

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: Madeira – nevelký kout přírody, nacházející se hluboko v Atlantském oceánu, budí díky svému hornatému vnitrozemí dojem poměrně rozlehlého ostrova. Orchideje zde rostou ve volné přírodě, stejně jako kaly nebo strelicie.

Web: madeira.pixlink.cz

Další související informace

Madeira - informace, dovolená, počasí

madeira – Souostroví Madeira leží v Atlantském oceánu, necelých 1000 kilometrů jihozápadně od pobřeží Portugalska, jehož je součástí. Nedaleko se nachází další tři souostroví: Azorské ostrovy, Kanárské ostrovy a Kapverdské ostrovy.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Madeira last minute

madeira, ostrov, last minute, zájezdy – Všeobecné informace o Madeiře, výletních cílech, počasí a poznávacích last minute zájezdech. Dovolená, možnosti ubytování a doprava na Madeiru. Madeirská kuchyně a možnosti výletů na tomto květinovém ostrově.

Načítání trvalo 0.0747 sekund.