+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exotické silvestry

Klíčová slova: exotické silvestry, adventura, silvestry v cizině,

E-mail: travel@adventura.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Adventura nabízí příležitost utéci ze silvestrovského a předvánočního shonu, ohřát se uprostřed zimy pod jižním sluncem či využít svátečních dní pro úsporu letní dovolené. Zkrátka pojmout přelom roku opravdu netradičně.

Web: www.exotickesilvestry.cz

Další související informace

Hotel Premier v Trnavě

hotel, ubytování, hotel Premier, ubytování v – Hotel Premier se nachází přímo v historickém centru města Trnava, jen 100m od starobylého náměstí. K dispozici 16 pohodlně zařízených 1lůžkových a 2lůžkových pokojů typu Malý, Velký a Velký Lux a jeden prostorný apartmán. Celková kapacita hotelu je 38 lůžek. Všechny pokoje a apartmán hotelu Premier jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem,bezplatným bezdrátovým připojením k internetu, ledničkou a telefonem. Sauna a fitness centrum. Služba praní a žehlení prádla.

Harmonie Bedřichov v Bedřichově

Harmonie Bedřichov,ubytování v – Zrekonstruovaný nekuřácký penzion s celkovou kapacitou 24 osob nabízí ubytování v nově zařízených 2-4 lůžkových pokojích s možnostní přistýlky a v nadstatndartním apartmánu s kuchyňským koutem pro 6 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybavené ledničkou , TV+SAT, Wifi. Prostorná jídelna s krbem a barem(snídaně / večeře)sousedí s nově vybavenou kuchyní pro hosty - možnost vlastního vaření.Parkování bezplatně před objektem. Dobrá dostupnost po celý rok .

SANIZOL, s. r. o.

vysúšanie muriva, injektáž, sanácia, izolovanie, v – Vysušovanie muriva,injektáž muriva, dodatočná hydroizolácia muriva, sanácia a hydroizolácia spodnej stavby, odstránenie vlhkosti v muriva,sanácia muriva, odvlhčenie muriva.Vysušovanie muriva,injektáž muriva, dodatočná hydroizolácia muriva, sanácia a hydroizolácia spodnej stavby, odstránenie vlhkosti v muriva,sanácia muriva, odvlhčenie muriva.

Načítání trvalo 3.3941 sekund.