+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exotické silvestry

Klíčová slova: exotické silvestry, adventura, silvestry v cizině,

E-mail: travel@adventura.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Adventura nabízí příležitost utéci ze silvestrovského a předvánočního shonu, ohřát se uprostřed zimy pod jižním sluncem či využít svátečních dní pro úsporu letní dovolené. Zkrátka pojmout přelom roku opravdu netradičně.

Web: www.exotickesilvestry.cz

Další související informace

TopShop teleshoping - Zná

Topshop,Top Shop,reklama v televizi,teleshoping,te – TopShop je nejlepší výběr z výrobků, které znáte z televizního teleshopingu. Bezplatné tipy a rady o hubnutí. Tělesná kondice, krása, zdraví, domácnost, kuchyně, matrace, cestování, zábavný program a mnohem více.

Lysečinská bouda v Horním Maršově

Lysečinská bouda,ubytování v Horním – Lysečinská bouda v Horním Maršově se nachází přímo v chráněné oblasti KRNAPu. Nedaleko od boudy je rovněž pěší hraniční přechod do Polska.Chata nabízí cenově dostupné ubytování v 16 pokojích o celkové kapacitě 46 lůžek, kdy si hosté mohou vybírat mezi 6 dvoulůžkovými pokoji, 8 třílůžkovými pokoji, 1 čtyřlůžkovým pokojem a 1 pokojem šestilůžkovým, které mají společné sociální zařízení.Chata disponuje bezdrátovým internetovým připojením.V chatě se nachází restaurace, společenská místnost s televizí a DVD přehrávačem, která je používána jako jídelna.V ceně ubytování je zahrnuta snídaně nebo polopenze.V zimních měsících nabízí majitel individuální odvoz sněžným skútrem nebo rolbou z parkoviště na objekt .

Hotel Trevi v Praze

Hotel Trevi,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Trevi se nachází v centru Prahy a to přímo v klidné ulici Královských Vinohrad. Hotel Trevi nabízí k ubytování 18 dvoulůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, komfortní koupelnou s vanou či sprchou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, trezorem a fénem. Hotel nabízí svým hostům možnost stravování ve vlastní jídelně. Snídaně se podávají formou bohatého bufetu a v ceně ubytování. Hosté také mohou využít služeb mnoha restaurací v okolí, které nabízejí výbornou českou, ale i mezinárodní kuchyni .Hotel nabízí možnost parkování za poplatek . V hotelu je možné se ubytovat i s domácím mazlíčkem a to zdarma. Zdarma má ubytování v hotelu i vaše dítě do 3 let. Samozřejmostí je internet v recepci a lobby zdarma.

Načítání trvalo -96.42 sekund.