+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exotické silvestry

Klíčová slova: exotické silvestry, adventura, silvestry v cizině,

E-mail: travel@adventura.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Adventura nabízí příležitost utéci ze silvestrovského a předvánočního shonu, ohřát se uprostřed zimy pod jižním sluncem či využít svátečních dní pro úsporu letní dovolené. Zkrátka pojmout přelom roku opravdu netradičně.

Web: www.exotickesilvestry.cz

Další související informace

Andels hotel Praha

Hotel Andels Praha, ubytování v Praze – Hotel Andels Praha nabídka online rezervace ubytování, informace o hotelu a lastminute ceny. Hotel Andels Praha, atraktivní ubytování v Praze, ubytování v hotelu Andels, rezervace online hotelu Andels

Pension Olga v Klecanech

pension, ubytování, Pension Olga, ubytování v – Nový rodinný penzion Olga je situován v Klecanech v klidném prostředí s výbornou dostupností pražské MHD (metro C do 15 min), výstavního areálu PVA Letňany i nákupních center včetně multikina. V okolí je krásná přírodní zóna v povodí Vltavy, cyklistické trasy do Prahy - Troje aj. Nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, TV. Možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky. K dispozici je společenská místnost, jídelna a relaxačně upravená zahrada.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.