+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exotické zájezdy-dovolené

Klíčová slova: exotická dovolená, exotika, exotické, pobytový,...

E-mail: info@superexotika.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2013

Popis: Čína, Dominikánská rep., Jordánsko, Kapverdské ostrovy, Keňa, Kuba, Maledivy, Mexiko, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Tanzánie, Thajsko, Venezuela, ...). Mimo jiné zprostředkováváme on-line zájezdy od více než 300 CK v ČR i ve světě. Denně aktualizované nabídky Last Minute, zasílání Last Minute zdarma e-mailem. Navštívit násmůžete i v kamenné prodejně.

Web: www.superexotika.cz

Další související informace

JEDU.cz

JEDU.cz, zájezdy, individuální, víza, exotika – Klademe důraz na individuální přístup a služby šité na míru. Pořádáme individuální cesty i zájezdy do exotických zemí, vč. last minute zájezdů a firemních cest (USA, Austrálie, Nový Zéland, Asie atd.). Kromě zájezdů obstaráme i víza, letenky a pronájmy aut.

Filipíny

filipiny, boracay, manila, cebu, banaue, exotika, – Web o Filipínach pro cestovatele. Informace, fotografie, rady. Články o ostrovech jako Boracay, Cebu, Palawan, Camiguin. Množstvo fotografií z ruznych míst na Filipínach. Města jako Manila, Cebu, Davao...

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Načítání trvalo 0.0941 sekund.