+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exotické zájezdy-dovolené

Klíčová slova: exotická dovolená, exotika, exotické, pobytový,...

E-mail: info@superexotika.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2013

Popis: Čína, Dominikánská rep., Jordánsko, Kapverdské ostrovy, Keňa, Kuba, Maledivy, Mexiko, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Tanzánie, Thajsko, Venezuela, ...). Mimo jiné zprostředkováváme on-line zájezdy od více než 300 CK v ČR i ve světě. Denně aktualizované nabídky Last Minute, zasílání Last Minute zdarma e-mailem. Navštívit násmůžete i v kamenné prodejně.

Web: www.superexotika.cz

Další související informace

Blizky Vychod, vaša brána

blizky vychod, arabia, exotika, cestovanie, azia – Všetko o krajinách Blízkeho Východu, kultúra, pamiatky, tipy na cestovanie, podujatia, aktuálne dianie, zápisník cestovateľov. Bahrajn, Cyprus, Egypt, Irán, Irak, Izrael, Jemen, Jordánsko, Kuvajt, Libanon, Omán, Saudská Arábia, Spojené arabské emiráty

Maledivy - Dovolená a záj

maledivy, dovolená, zájezdy, exotika – Maledivy - překrásný ostrovní stát v indickém oceánu. Rozkládá se na 26ti atolech, obklopených překrásnými písčitými plážemi, křišťálově čistou vodou a návštěvníkům nabízí nádhernou exotickou přírodu. Maledivy - překrásný ostrovní stát v indickém oceánu. Rozkládá se na 26ti atolech, obklopených překrásnými písčitými plážemi, křišťálově čistou vodou a návštěvníkům nabízí nádhernou exotickou přírodu.

TRAVEL ENERGY

Dovolenka, Bulharsko, Tunisko, Turecko, Exotika – "Dovolenka a zájazdy v Bulharsku, Tunisku, Turecku, Grécku, Thajsku a ďalších aj exotických krajinách. Ponuka slovenských, rakúskych, nemeckých a českých cestovných kancelárií pod jednou strechou- TRAVEL ENERGY. Okrem štandardných dovolenkových cestinácií máme v ponuke aj exotické a luxusné krajiny ako Filipíny, Indonézia, Maurícius, Bahamy a Seychelly. Samozrejmosťou je ponuka leteniek do celého sveta."

Načítání trvalo 0.0634 sekund.