+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Extol Inn hotel v Praze

Klíčová slova: Extol Inn hotel,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2012

Popis: Hotel Extol Inn je ideální místo pro každého, kdo cestuje do Prahy za obchodem, zábavou i turistikou. Leží v klidné části moderní obchodní čtvrti Holešovic a díky výborné dopravní dostupnosti je vzdálen pouze 12 minut od historického centra Prahy. Hotel je bezbariérový a nekuřácký, disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, restaurací, konferenčními prostory i welness centrem. Hotel nabízí ubytování v celkové kapacitě 285 lůžek v několika typech pokojů (celkem 138 pokojů).

Web: www.extol-inn-hotel.ubytovani-v-praze.com

Další související informace

Central-Wellness hotel v Klatovech

CENTRAL-WELLNESS HOTEL,ubytování v – WELLNESS HOTEL CENTRÁL nabízí ubytování ve 47 pokojích a apartmá se standardem ***. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, WC, telefon a barevnou televizi se satelitním příjmem a WIFI připojení na internet. Stylově řešená restaurace je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. Chloubou hotelu je nově otevřené WELLNESS CENTRUM,

Remi Hotel v Praze

Remi Hotel,ubytování v – Remi Hotel je nedávno zrekonstruovaný rodinný hotel s příjemnou atmosférou a přátelským personálem, se nachází v čisté a malebné městské čtvrti Smíchov (Praha 5) s mnoha lesoparky.Hotel se nachází v klidné rezidenční čtvrti Prahy - Smíchov, nedaleko tramvajové zastávky a stanice metra Radlická.Hotel nabízí sedm komfortně vybavených pokojů s Wi-Fi připojení k internetu, sprchovým koutem, WC, fénem a TV (v každé místnosti). Hotel má také kuřácké pokoje. Dále hotel disponuje obchodem se suvenýry, restaurací, barem a prádelnou.

Načítání trvalo 3.0640 sekund.