+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Falabus, spol. s r.o.

Klíčová slova: autobusová,doprava,zájezd,dovolená

E-mail: info@falabus.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2009

Popis: Dovolujeme si Vám nabídnout služby naší rodinné firmy s mnohaletou tradicí v oblasti provozování vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravy. autobusy značky Karosa LC 735 a Karosa LC 736, s možností přívěsu za autobus k přepravě lodí o 15-ti místech.

Web: www.falabus.cz

Další související informace

Štúrovo - ubytovanie

sturovo,ubytovaní,dovolená,termální, – Rekreačné ubytovanie pri termálnom kúpalisku VADAS v Štúrove pre maximálne 2x8 osob v dvoch samostatných domoch, ktoré Vám poskytnú maximálny komfort pre odpočinok a relaxáciu.Oba domy sa nachádzajú na spoločnom pozemku s dvoma štýlovými prístreškami na posedenie, kde možete stráviť príjemné chvíle večer pri krbe s priateľmi .

Taxi z letiště.cz

doprava, taxi, transfer, transport – Naše taxi služba rozváží zákazníky převážně z letiště a na letiště. Doprava je nejlevnější jakou můžete najít. Kvalita služeb je garantována zkušeným non-stop dispečinkem, řidiči s mobilními telefony, moderním vozovým parkem v dobré výbavě.

Dovolená letecky a levně

dovolená, moře, letecky, levně, teplo – Na dovolenou za teplem a k moři. Dovolená letecky, a přitom levně. Vhodné pro mladé rodiny a aktivní seniory. Letecky do jižní Evropy, ale i jinam. Naše služby fungují jinak než u běžných cestovních kanceláří. Zakoupíme Vám letenku, podle přání domluvíme ubytování a vybavíme Vás podrobnými instrukcemi, jak se dostat do místa určení. Neplatíte delegáty, ani služby spjaté s nabídkou cestovních kanceláří. Ušetříte tak i více než polovinu běžné částky, kterou byste jinak zaplatili cestovní kanceláři. V případě zakoupení letenky a ubytování se cena Vaší dovolené bude pohybovat kolem 6000 až 8000 Kč podle zvolené destinace a termínu pobytu.

Načítání trvalo 0.3078 sekund.