+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Faliraki Rhodos info

Klíčová slova: Faliraki, Rhodos, dovolená, zájezdy, hotel

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2009

Popis: Informace o letovisku Faliraki na ostrově Rhodos. Oblibené letovisko na Rhodu. Víme vše o plážích ve Faliraki, najdete u nás i možnosti dopravy a výletů z tohoto letoviska. Vybírejte dovolenou do Faliraki online.

Web: www.faliraki-rhodos.info

Další související informace

Dovolenka

dovolená, zájezdy, ubytování, cestování – V nabídce najdete více než 10 tisíc zájezdů do vice než 100 zemí světa od významných cestovních kanceláří z ČR. Zájezdy Last Minute. Dovolená od nás, dovolená bez rizika. Prodáváme pouze zájezdy cestovních kanceláří, které mají uzavřeno zákonné pojištění proti úpadku podle zákona č.159/1999 Sb. Zde máte záruku stejných cen zájezdů jako ve všech CK.

Maxi travel - dovolená

maxi travel, dovolená, zájezdy, letenky, USA – Maxi travel CZ - Last minute dovolená - First minute - Letenky - Last minute od více jak 200 CK - Egypt, Tunisko, Kypr, Španělsko, USA, Exotika a stovky dalších destinací na jednom místě. Těšíme se na Vás!

Super Last Minute zájezdy

zájezdy, dovolená, super, last, minute, akční – On-line přehled zájezdů Super Last Minute - zájezdy za maximálně nízkou prodejní cenu. Stránky zpřístupňují informace k nákupu formou Super Last Minute a obsahují nejnovější nabídku zájezdů tohoto typu. Nabízené zájezdy mají nejnižší možnou prodejní cenu díky unikátnímu způsobu jejich prezentace a prodeje. Seznam Super Last Minute nabídek je osvědčený způsob pro pořízení výhodné dovolené. Do neustále aktualizovaného on-line přehledu jsou zařazovány nabídky z více než dvou set cestovních kanceláří.

Načítání trvalo 0.1351 sekund.