+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Farma Moulisových v Milínově

Klíčová slova: Farma Moulisových,ubytování v Milínově

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2012

Popis: Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu rodinného charakteru .Ubytování je rozděleno do 3 apartmánů s ubytovací kapacitou 20 lůžek.V každém z apartmánů se nachází plně vybavena kuchyň s jídelnou a obývací pokoj s plazmovou televizí. Celkově se při budování penzionu myslelo na děti, tudíž dětské postýlky, židličky, přebalovací pult, nočníky, branky na schodech apod. jsou samozřejmostí. V celém penzionu je možnost připojení k internetu. Součástí je i maličká, občasná stylová restaurace o kapacitě cca 24 míst k sezení,

Web: www.farma-moulisovych-v-milinove.fajn-ubytovani.eu

Další související informace

Lázeňský penzion Palacký v Konstantinových Lázních

Lázeňský penzion Palacký,ubytování v – Nabízíme ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, televizorem, ledničkou, rádiem a telefonem. Nabízíme ubytování v lázeňském penzionu Palacký s celkovou kapacitou 33 osob na okraji lázeňské obce Konstantinovy Lázně.

HOTEL ROUBAL v Pecce

HOTEL ROUBAL,ubytování v Pecce – Hotel Roubal naleznete v malebném městečku Pecka, v okrese Jičín na rozhraní Českého ráje a Krkonoš, je umístěn přímo na náměstí v blízkosti gotického hradu Pecka. Objekt prošel v roce 2004 celkovou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování i služby ve standardu ***. Hotel má vlastní restauraci, letní terasu, parkoviště, k dispozici je úschovna kol a lyží, hosté se mohou pobavit u fotbálku, šipek, kulečníku a stolního tenisu.

Načítání trvalo 2.8106 sekund.