+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fiji , Samoa, Havaj

Klíčová slova: Austrálie, studium, letenky, diskuze

E-mail: bpguide@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2011

Popis: Chystáte se do Austrálie? Cestování, studium a práce v Austrálii, bez zbytečného placení poplatku agenturám, nebo zprostředkovatelům. Web je doplněn o diskuzní fórum a fotogalerii.

Web: www.cestadoaustralie.cz

Další související informace

Extra Dovolená

dovolená, letenky, zájezdy, last minute, fotografi – Extra Dovolená vám pomůže vybrat tu správnou dovolenou, doporučí vám pomocí článků zajímavá místa, která navštívit. Na portálu najdete i nabídku last minute zájezdů a letenek. Zajímá vás, která pláž na světě je nejhezčí? Navštivte naše stránky.

Levné letenky Lisabon

letenky, letenka, Lisabon, Praha, ubytování – Lisabon je hlavním městem Protugalska a je také největším městem této západní evropské země. Lisabon je také nejzápadnějším hlavním městem, které můžete v Evropě najít. Samotný Lisabon je velice zajímavé město, kde můžete najít celou řadu zajímavých historických památek, ale i moderních staveb. Lisabon navíc leží u moře, a tak se zde můžete koupat v moři nebo opalovat na pláži. Tak tedy neváhejte, kupte si u nás letenky do Lisabonu a leťte na krásnou dovolenou.

Austrálie - základní info

Austrálie, letenky Austrálie, ubytování Austrálie, – Austrálie je překrásná země, kam míří každý rok tisíce turistů, aby zde strávily svoji dovolenou. Naše stránky vám poskytnou základní informace nejen o samotné zemi, ale také o možnostech ubytování nebo o tom, za kolik si můžete zakoupit letenku do této krásné země. Zároveň se dovíte, které jsou její největší památky a zajímavosti.

Načítání trvalo 2.9237 sekund.