+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fínsko

Klíčová slova: Fínksko, finsko, skandinavia, europa,

E-mail: focl333@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2010

Popis: Informačná stránka o Fínsku o jeho krajine, histórií, politike, ekonomike. V neposlednom rade sa stránka venuje zaujmávostiam Fínska i jeho osobnostiam. Najdete nas na stranke: http://finsko.eu5.org vitajte

Web: finsko.eu5.org

Další související informace

Korfu - cestovateľský vid

korfu, řecko, grécko, ostrovy, európa, cestovatel, – Cestovateľský mini web s videami a popismi ostrova z pohľadu jedného chvíľkového cestovateľa. Priamo spustiteľné video, popisy hotelov a iné. Korfu je prekrásny ostrov, ktorý si zaslúži, aby o ňom vedeli další.

Pension Nika v Praze

Pension Nika ,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Penzion Nika se nachází v klidné vilové části Prahy, jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a 10 minut od historického centra Prahy ( Václavského náměstí a Staroměstského náměstí).Ubytováví v 1, 2 , 3- lůžkových pokojích.Pro vaše pohodlí každý pokoj je vybaven koupelnou , telefonem, připojení k internet (Wi-Fi). Všem hostům nabízíme vynikající kontinentální snídaně v útulné jídelně s terasou.Jen pár minut chůze od Hotelu umístěné byznys centra nákupní centrum, obchod s potravinami a železářství, banky, restaurace, kavárny a bary.

Trnávka v Želivu

Trnávka,ubytování v Želivu,ubytovani,Želiv, – Penzion Trnávka stojí přímo na břehu přehradní nádrže Trnávka, nedaleko obce Želiv, známe především premonstrátským klášterem a krásným kostelem.Penzion Trnávka má k dispozici 9 pokojů s vlastním příslušenstvím a kapacitou 32 lůžek, samostatnou školící místnost, klubovnu s barem a kulečníkem, dvě letní terasy a privátní pláž s možností občerstvení. V bezprostřední blízkosti penzionu je možno zdarma parkovat.Pro firemní a privátní večírky můžeme zajistit veškeré zázemí včetně hudby, občerstvení, sportovních aktivit atd. Poloha penzionu nabízí výborné možnosti pro rybolov.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.