+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fínsko

Klíčová slova: Fínksko, finsko, skandinavia, europa,

E-mail: focl333@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2010

Popis: Informačná stránka o Fínsku o jeho krajine, histórií, politike, ekonomike. V neposlednom rade sa stránka venuje zaujmávostiam Fínska i jeho osobnostiam. Najdete nas na stranke: http://finsko.eu5.org vitajte

Web: finsko.eu5.org

Další související informace

Itálie

Itálie, Řím, Vatikán, San Marino, Benátky, Elba, – Web obsahuje informace o Itálii a o zajímavých městech a místech v této krásné zemi. Najdete zde i tipy na výlety a dovolenou v Itálii. Veškeré informace, které se Vám mohou hodit, pokud se rozhodnete do této země vycestovat.

Ubytování jižní Morava

Ubytování, jižní, morava, hotely, chaty, chalupy, – Nabízíme vám zajištění ubytování na jižní Moravě, za výhodné ceny po celý rok. Na našem serveru najdete komplexní nabídku ubytování pro lokalitu jižní Morava. Najdete u nás ubytování levné i luxusní, hotely i chaty a chalupy.

Trnávka v Želivu

Trnávka,ubytování v Želivu,ubytovani,Želiv, – Penzion Trnávka stojí přímo na břehu přehradní nádrže Trnávka, nedaleko obce Želiv, známe především premonstrátským klášterem a krásným kostelem.Penzion Trnávka má k dispozici 9 pokojů s vlastním příslušenstvím a kapacitou 32 lůžek, samostatnou školící místnost, klubovnu s barem a kulečníkem, dvě letní terasy a privátní pláž s možností občerstvení. V bezprostřední blízkosti penzionu je možno zdarma parkovat.Pro firemní a privátní večírky můžeme zajistit veškeré zázemí včetně hudby, občerstvení, sportovních aktivit atd. Poloha penzionu nabízí výborné možnosti pro rybolov.

Načítání trvalo 0.3391 sekund.