+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fly4less - levné letenky

Klíčová slova: letenky, hotely, auta,

E-mail: webmaster@fly4less.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2009

Popis: Online prodej levných letenek, rezervace hotelů a automobilů po celém světě. Ať už hledáte levné hotely v Africe, Americe, Asii, Evropě nebo levné lety do Austrálie, na Kypr, Francie, Irska, Itálie, Španělska, USA a dalších destinací, může Vám fly4less.cz pomoci. Nabízíme také levné letenky do Amsterdamu, New Yorku, Paříže, Barcelony, Moskvy, Říma, Bangkoku, Mnichova, Dubaje, Hong Kongu, Kuala Lumpur, Singapuru a do řady dalších měst. Podívejte se rovněž na naše levné nabídky za pronájem aut kdekoli ve světě.

Web: www.fly4less.cz

Další související informace

U Šeniglů v Telči

U Šeniglů,ubytování v Telči ,ubytovani,Telč, – Penzion u Šeniglů Vám nabízí po celý rok klidné ubytování přímo v historickém centru města Telče ležícího v překrásné přírodě Českomoravské Vysočiny. Také nabízíme nové pokoje v našem novém penzionu na kraji Telče na velmi klidném místě . Naše kapacita je 7 pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek . V našich dvou penzionech máme pokoje s samostatným wc a koupelnou, s televizí , s wifi internetem, s parkováním zdarma přímo u domu, se společnou vybavenou kuchyňkou . Na náměstí máme 3 pokoje s kapacitou 12 lůžek, a na kraji Telče v novostavbě máme 4 pokoje s kapacitou 10 lůžek .

A+R Pension v Plzni

A+R Pension,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň, – A + R je penzion nabízející ubytování v Plzni v jedno až třílůžkových pokojích. A + R je pension nabízející ubytování v Plzni v jedno až třílůžkových pokojích. Ubytování poskytujeme v 1-3 lůžkových pokojích. Každý pokoj má svůj vchod a své sociální zařízení. Komfort vám zaručuje i společenská místnost s TV, která slouží jako jídelna a je doplněna kuchyňským koutem. Plzeň jako město nabízí široké spektrum kulturního i sportovního vyžití. Čtvrť Bolevec patří mezi klidné okrajové části Plzně, ovšem např. tramvají MHD, která je vzdálená cca 3 minuty chůze, se dostanete bez problémů do historického centra Plzně do deseti minut. V okolí pensionu se nachází několik rybníků a vede zde několik cyklostezek.

Načítání trvalo 0.0872 sekund.