+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fly4less - levné letenky

Klíčová slova: letenky, hotely, auta,

E-mail: webmaster@fly4less.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2009

Popis: Online prodej levných letenek, rezervace hotelů a automobilů po celém světě. Ať už hledáte levné hotely v Africe, Americe, Asii, Evropě nebo levné lety do Austrálie, na Kypr, Francie, Irska, Itálie, Španělska, USA a dalších destinací, může Vám fly4less.cz pomoci. Nabízíme také levné letenky do Amsterdamu, New Yorku, Paříže, Barcelony, Moskvy, Říma, Bangkoku, Mnichova, Dubaje, Hong Kongu, Kuala Lumpur, Singapuru a do řady dalších měst. Podívejte se rovněž na naše levné nabídky za pronájem aut kdekoli ve světě.

Web: www.fly4less.cz

Další související informace

Vaše cestovatelské video

videoblog, cestování, země, hotely, videorecenze – Cestovatelský video blog přinášející zajímavá videa pořízená na dovolených či výletech cestovateli z celého světa - země, turistické destinace, města, hotely nebo památky si prohlédnete živě a na jednom místě.

A+R Pension v Plzni

A+R Pension,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň, – A + R je penzion nabízející ubytování v Plzni v jedno až třílůžkových pokojích. A + R je pension nabízející ubytování v Plzni v jedno až třílůžkových pokojích. Ubytování poskytujeme v 1-3 lůžkových pokojích. Každý pokoj má svůj vchod a své sociální zařízení. Komfort vám zaručuje i společenská místnost s TV, která slouží jako jídelna a je doplněna kuchyňským koutem. Plzeň jako město nabízí široké spektrum kulturního i sportovního vyžití. Čtvrť Bolevec patří mezi klidné okrajové části Plzně, ovšem např. tramvají MHD, která je vzdálená cca 3 minuty chůze, se dostanete bez problémů do historického centra Plzně do deseti minut. V okolí pensionu se nachází několik rybníků a vede zde několik cyklostezek.

Vltavanka na Slapech

Vltavanka ,ubytování na Slapech,ubytovani,Slapy, – Penzion s restaurací je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady v obci Županovice.Ubytování je možné v 10 pohodlných pokojích pro 1-5 osob, které jsou rozestýlány dle počtu hostů. 1 pokoj (turistikcý) je pro 10 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a samostatný vchod. K dispozici je jeden bezbariérový pokoj.Stravování formou polopenze, plné penze nebo si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku. V době podávání oběda je restaurace nekuřácká. Pro Váš volný čas je u penzionu připraveno volejbalové a nohejbalové hřiště a pro Vaše děti dětské hřiště s kolotočem, klouzačkou a houpačkami

Načítání trvalo 0.0651 sekund.