+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Formentera dovolená

Klíčová slova: formentera dovolená

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2013

Popis: Formentera, dovolená v "Karibiku Středomoří", odpočinek na jednom z nejhezčích Baleárských ostrovů. Formentera nabízí svým návštěvníkům pláže s jemným bílým pískem a klidnou dovolenou se sklenkou sladké Sangrie.

Web: www.formentera-4you.cz

Další související informace

Chorvatsko dovolená

Chorvatsko dovolená – Chorvatsko, pro Čechy bezesporu nejoblíbenějším místo kde tráví svou dovolenou. Jeďte také! Objednej te si svou ideální dovolenou. Jeďte také! Nemusíte na nic čekat, za par dní můžete být u moře.

Hotel Margit v Trenčanských Tepliciach

hotel Margit ubytování turistika dovolená – Hotel Margit je malý rodinný hotel s centrálnou polohou v kúpeľoch Trenčianske Teplice ponúkajúc kvalitné ubytovanie s dobrou kuchyňou, osobitým prístupom personálu a dlhoročnou tradíciou. Izby sú upravené v modernom štýle s celkovou kapacitou 8 dvojlôžkových izbieb a 2 apartmány. K dispozícií hosťom je i bezdrôtové pripojenie na Internet. Hotel Margit je malý rodinný hotel s centrálnou polohou v kúpeľoch Trenčianske Teplice ponúkajúc kvalitné ubytovanie s dobrou kuchyňou, osobitým prístupom personálu a dlhoročnou tradíciou. Izby sú upravené v modernom štýle s celkovou kapacitou 8 dvojlôžkových izbieb a 2 apartmány. K dispozícií hosťom je i bezdrôtové

Načítání trvalo 1.8026 sekund.