+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Formentera dovolená

Klíčová slova: formentera dovolená

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2013

Popis: Formentera, dovolená v "Karibiku Středomoří", odpočinek na jednom z nejhezčích Baleárských ostrovů. Formentera nabízí svým návštěvníkům pláže s jemným bílým pískem a klidnou dovolenou se sklenkou sladké Sangrie.

Web: www.formentera-4you.cz

Další související informace

Dovolená Kanárské ostrovy

dovolená Kanárské ostrovy,zájezdy Kanárské ostrovy – Na našich stránkách naleznete veškeré důležité informace o Kanárských ostrovech. Zejména však nabízíme výhodné a nezapomenutelné zájezdy. Tak neváhejte a prohlédněte si nyní naši nabídku zájezdů pro Kanárské ostrovy.

Dovolená Řecko

Last minute Řecko, Dovolená Řecko – Cestovní agentura Intertravel.cz se zabývá prodejem pojištěných zájezdů a pobytů renomovaných cestovních kanceláří včetně zájezdů last moment, first a last minute Řecko i s odlety z Pardubic. Nabízíme využití všech slevových a věrnostních programů jako je „ dovolená dětí zdarma“. Specializujeme se i na dovolenou na Slovensku, termální lázně Podhájská, Velký Meder, Dunajská Streda a jiné s autokarovou nebo vlastní dopravou.

Pension Nika v Českém Krumlově

pension hotel ubytování turistika dovolená – Pension Nika je malý rodinný pension, který se nachází v romantickém starém městě Český Krumlov. Jsme na půli cesty do centra (10 min.chůze) a přírody. Nabízíme 8 pokojů, všechny mají svou koupelnu a WC. Dále pak telefon, rádio a televizi. Pro případ horkého léta je na pokojích elektrický ventilátor. Parkování pro vaše čtyřkoláčky zajišťujeme na soukromém parkovišti před pensionem.

Načítání trvalo 0.0791 sekund.