+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fort Zmrzlík v Praze

Klíčová slova: Fort Zmrzlík, ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2012

Popis: Poslední tichý kout v Praze s multi výbavou: Restaurace,velký a malý gril, penzion, autokemp, dětské hřiště. Plavecký bazén, tenisové hřiště, vířivka pro 6 osob. Sauna, parní kout, kulečník, šipky. Vyjížďky do okolí na koních a mnoho dalšího. Zveme Vás k příjemnému posezení do restaurace Zmrzlík, která je situovaná na nerušeném místě.Kapacita penzionu jest max. 25 míst. Kapacita místa pro stany jest obrovská. V letních měsících je možnost posedět na venkovní zahrádce.Nabízíme řadu jídel z minutkové kuchyně. Specialitou našeho výčepu je čepované Svijanské nepasterizované pivo.

Web: www.fort-zmrzlik.hotel-v-praze.info

Další související informace

Apartmány Praha

apartmany, ubytování v Praze, ubytování, hotel – Apartmán Apartments Wenceslas Square Prague je vhodný pro ubytování obchodníků, turistů, i rodin s dětmi. K dispozici je parkování, úschova zavazadel, recepce 24 hodin denně, restaurace, internet i zajištění výletů a průvodcovských služeb.

Penzion Mlýn v Sedlci-Prčici

penzion, ubytování, Penzion Mlýn, ubytování v – Penzion Mlýn Staré Mitrovice se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Českého Meránu a České Sibiře. Penzion Mlýn byl vybudován citlivou přestavbou z původního mlýna s pilou, jež byl datován před začátkem 16.století. Nachází se v obci Mitrovice na hrázi Zámeckého rybníka. Tomuto mlýnu kdysi sousedila historická tvrz (cca 60 m proti hlavnímu vchodu po penzionu) s vodním příkopem. V těchto místech údajně skonal r. 1604 proslulý stavitel a architekt jihočeských rybníků a vodních děl – Jakub Krčín z Jelčan.

Načítání trvalo 0.1028 sekund.