+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fort Zmrzlík v Praze

Klíčová slova: Fort Zmrzlík, ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2012

Popis: Poslední tichý kout v Praze s multi výbavou: Restaurace,velký a malý gril, penzion, autokemp, dětské hřiště. Plavecký bazén, tenisové hřiště, vířivka pro 6 osob. Sauna, parní kout, kulečník, šipky. Vyjížďky do okolí na koních a mnoho dalšího. Zveme Vás k příjemnému posezení do restaurace Zmrzlík, která je situovaná na nerušeném místě.Kapacita penzionu jest max. 25 míst. Kapacita místa pro stany jest obrovská. V letních měsících je možnost posedět na venkovní zahrádce.Nabízíme řadu jídel z minutkové kuchyně. Specialitou našeho výčepu je čepované Svijanské nepasterizované pivo.

Web: www.fort-zmrzlik.hotel-v-praze.info

Další související informace

Penzion Eden v Lomnici nad Lužnicí

penzion, ubytování, Penzion Eden, ubytování v – Penzion a restaurace Eden se nachází v Lomnici nad Lužnicí, 8 km od Třeboně. V blízkém okolí penzionu v Lomnici nad Lužnicí najdete spoustu kulturních a přírodních zajímavostí. Celé Třeboňsko je rájem pro cyklisty a vodáky. Kapacita je 5 pokojů ,17 lůžek, lze se ovšem domluvit na dalších přistýlkách. Všechny pokoje mají umyvadlo, televizor a internetové připojení. Hosté sdílejí koupelnu se sprchami, sociální zařízení a ledničku. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Pension Vyhlídka v Přední Výtoni

pension, ubytování, Pension Vyhlídka, ubytování v – Penzion Vyhlídka v Přední Výtoni se nachází v chráněné krajinné oblasti, 300 m od Lipenského jezera. Nabízí ideální podmínky pro pěší i cyklo turistiku. K dispozici je 8 hotelových pokojů a 21 celoročně vytápěných rekreačních apartmánových domků s celkovou kapacitou 108 lůžek. Apartmánové domky mají dvě dvoulůžkové ložnice s povlečením, sprchový kout, WC a elektrické přímotopy. Hotelový pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením, TV, WIFI a výhledem na jezero a okolí.

Hotel BNC v Bratislave

hotel, ubytování, Hotel BNC, ubytování v – Hotel BNC sa nachádza v Novom Meste, vzdialený 5 min. jazdy autom alebo autobusom od Bratislavského letiska a zimného štadióna O. Nepelu, 10. min jazdy autom od centra mesta. Hotel ponúka ubytovanie v 18 dvojlôžkových, 3 apartmánoch a 2 rodinných izbách , bezplatný internet, parkovanie a raňajky podávané formou bufetových stolov. Všetky izby sú klimatizované a vybavené LCD TV. Príjemnú športovú atmosféru si možete vychutnať pri hre bowlingu.

Načítání trvalo 2.5687 sekund.