+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotogalerie ze zajímavých

Klíčová slova: krajina, fotografie, cestopisy, cestovaní, Ladakh,

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2008

Popis: Fotografie, cestopisy a zajímavosti z cest Martina Uhlíře. Čína, USA, Nepál, Ladakh, Rusko, Indonésie, Itálie ale i Šumava a další. Krajiny, portréty a další krásné snímky můžete shlednout z pohodlí vašeho domova.

Web: www.photoexplorer.net

Další související informace

U Jirky v Bruntále

U Jirky,ubytování v Bruntále,ubytovani,Bruntál, – Ubytování U Jirky se nachází v malé obci Dlouhá Stráň nedaleko přehradní nádrže Slezská Harta.Ubytování U Jirky nabízí ubytování v soukromí v 1 apartmá pro 4 osoby s kuchyňkou, 1x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj.Ubytování U Jirky nabízí stravování vlastní, které si můžete připravit v zařízené kuchyňce. A nebo si můžete na jídlo zajít do restaurace v okolí a pochutnat si na nějaké specialitě.Ubytování U Jirkynabízí tyto služby: vedle apartmá je hospůdka, venkovní posezení pro hosty s možností občasného grilování. Parkování u objektu. Přes silnici naproti ubytování je malá prodejna potravin. Nedaleko objektu je v provozu tenisový kurt.

Prag-Urlaub v Praze

Prag-Urlaub,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Nabízíme Vám v centru Prahy cenově dostupné byty se skvělými funkcemi Apartmány v kategorii StandardTyto byty jsou ideálním kompromisem mezi dobrým vybavením a rozumnou cenou. K dispozici jsou apartmány s jednou a dvěma ložnicemi. Všechny byty v této skupině mají satelitní TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout s lednicí a připojení k internetu zdarma. Apartmány pohodlí kategorieTyto byty jsou jedny z nejlépe vybavených apartmánů v Praze. Vysoký standard se odráží nejen v exkluzivním zařízení, ale především z mnoha maličkostech, jako je například italská dlažba, kvalitní nábytek, atd.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.