+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotogalerie ze zajímavých

Klíčová slova: krajina, fotografie, cestopisy, cestovaní, Ladakh,

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2008

Popis: Fotografie, cestopisy a zajímavosti z cest Martina Uhlíře. Čína, USA, Nepál, Ladakh, Rusko, Indonésie, Itálie ale i Šumava a další. Krajiny, portréty a další krásné snímky můžete shlednout z pohodlí vašeho domova.

Web: www.photoexplorer.net

Další související informace

Last minute Kuba

kuba, cestování – Pod pojmem Kuba si většina lidí představí diktátorský režim. Ale málokdo už ví, že turistů si váží, a tak můžete získat neobvyklou dovolenou, a zvláště při odletu last minute za opravdu výhodné podmínky.

Řeka Morava, fotografie

Morava, řeka, fotografie, foto, Olomouc, Kroměříž, – Řeka Morava pramení pod Králickým Sněžníkem a ubírá se na nejdříve jih, aby pak několikráte změnila směr a zemi Moravu vlastně obtekla ve tvaru štíhlého otazníku. Protéká moravskými městy Hanušovice, Mohelnice, Litovel, Olomouc, Kojetín, Kroměříž, Otrokovice, Uherské Hradiště, Uherský Ostroh, Veselí nad Moravou a Hodonín. Od obce Rohatec tvoří státní hranici mezi Českou republikou a Slovenskem, poté mezi Rakouskem a Slovenskem. Pod hraden Devín odevzdává své vody řece Dunaj. Prohlédněte si fotografie, řazené po jednotlivých úsecích od pramene po proudu níže. Nalezeneme zde výpis přítoků Moravy. Z nejhlavnějších můžeme jmenovat tyto levostranné: Krupá, Branná, Desná, Oskava, Bystřice, Bečva, Moštěnka, Mojena, Dřevnice, Velička, Myjava a Malina. Pravostranné: Moravská Sázava, Třebůvka, Haná, Kotojedka, Dyje a Zaya. Zachycují řeku také netradičně a k vidění jsou i krásná místa v nejbližším okolí. Také základní informace o řece a vodní díla na Moravě.

Hotel Popelka v Praze

Hotel Popelka,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Popelka je příjemný, účelně a moderně zařízený čtyřhvězdičkový hotel v tiché lokalitě Prahy 5. Vzdálenost do centra je přesto pouhých 15 minut městskou dopravou. K dispozici má 30 pokojů včetně dvou apartmánů. Snídaně se podávají formou teplého a studeného buffetu. Hotel nabízí také konferenční služby včetně coffee breaků a doprovodných aktivit. V letních měsících je v provozu terasa s příjemným posezením a dětským koutkem. Parkování je zajištěno na uzavřeném hotelovém parkovišti.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.