+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotogalerie ze zajímavých

Klíčová slova: krajina, fotografie, cestopisy, cestovaní, Ladakh,

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2008

Popis: Fotografie, cestopisy a zajímavosti z cest Martina Uhlíře. Čína, USA, Nepál, Ladakh, Rusko, Indonésie, Itálie ale i Šumava a další. Krajiny, portréty a další krásné snímky můžete shlednout z pohodlí vašeho domova.

Web: www.photoexplorer.net

Další související informace

Prodej zájezdů online

Cestovní agentura, cestování, prodej zájezdů, – Cestovní agentura Kouzelná dovolená Vám nabízí online prodej zájezdů a letenek do celého světa za skvělé ceny! Široká nabídka poznávacích, pobytových, exotických zájezdů včetně okružních plaveb.

Muzeum MERKUR

Muzeum Praha, museum, národní, výlet, cestování, – Muzeum - Chcete se dozvědět víc o stavebnicích a plechových vláčcích MERKUR či parních strojích? Chcete vidět největší stavbu z MERKURu? Navštivte Muzeum stavebnice MERKUR v Polici nad Metují. Čeká na Vás hrací koutek.

Řeka Morava, fotografie

Morava, řeka, fotografie, foto, Olomouc, Kroměříž, – Řeka Morava pramení pod Králickým Sněžníkem a ubírá se na nejdříve jih, aby pak několikráte změnila směr a zemi Moravu vlastně obtekla ve tvaru štíhlého otazníku. Protéká moravskými městy Hanušovice, Mohelnice, Litovel, Olomouc, Kojetín, Kroměříž, Otrokovice, Uherské Hradiště, Uherský Ostroh, Veselí nad Moravou a Hodonín. Od obce Rohatec tvoří státní hranici mezi Českou republikou a Slovenskem, poté mezi Rakouskem a Slovenskem. Pod hraden Devín odevzdává své vody řece Dunaj. Prohlédněte si fotografie, řazené po jednotlivých úsecích od pramene po proudu níže. Nalezeneme zde výpis přítoků Moravy. Z nejhlavnějších můžeme jmenovat tyto levostranné: Krupá, Branná, Desná, Oskava, Bystřice, Bečva, Moštěnka, Mojena, Dřevnice, Velička, Myjava a Malina. Pravostranné: Moravská Sázava, Třebůvka, Haná, Kotojedka, Dyje a Zaya. Zachycují řeku také netradičně a k vidění jsou i krásná místa v nejbližším okolí. Také základní informace o řece a vodní díla na Moravě.

Načítání trvalo 0.3526 sekund.