+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Francie, poznávací dovole

Klíčová slova: francie, poznávací, cestopis

E-mail: holic@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Cestopis z Francie s informacemi o Paříži, zámcích na Loáře (Bourges, Villandry apod.), Saint Tropez, Nice, Cannes, Monte Carlu, kde levně přespávat, půjčit si auto apod. Tato dovolená proběhla 5.5. - 17.5.2009.

Web: www.francie-dovolena.eu

Další související informace

Pařížan - Paříž očima Pař

Paříž,Francie,Letenky,Autobus,Tipy,Nákupy,Cestován – Chcete se podívat do Paříže, jednoho z nejhezčích evropských měst? Na těchto stránkách naleznete veškeré potřebné informace nutné k podniknutí takovéto cesty. Mimo jiné zde naleznete tipy na nejlevnější letenky, která místa stojí za návštěvu a jakým byste se naopak měli vyhnout. Součástí webu je i fotogalerie s těmi nejúžasnějšími fotkami.

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Francie - základní info

Francie, doprava Francie, ubytování Francie – Základní informace o dovolené ve Francii, nejnavštěvovanější zemi na světě, naleznete na našich webových stránkách. Kromě nejdůležitějších informací o samotné zemi, se zde dovíte například i to, který dopravní prostředek je pro cestu do Francie ten nejlepší.

Načítání trvalo 0.2603 sekund.