+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Francie na kole

Klíčová slova: francie, kolo, paříž, pláže, bycikl, elektrokolo

E-mail: travel@adventura.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2012

Popis: Říká se, že láska prochází žaludkem. Není snad na světě země, kde by tohle rčení platilo víc než ve Francii. Podlehněte tedy i vy šarmu Francie a vydejte se do tohoto ráje všech (nejen) cyklistických gurmánů. Bon apetit!

Web: www.francienakole.cz

Další související informace

Kréta last minute zájezdy

Kréta, Řecko, moře, pláže, last minute zájezdy – Přečtěte si o ostrově Kréta v Řecku, jaké je pravé řecké jídlo, jaké najdete moře a pláže na Krétě, významná letoviska na Krétě a popis ostrova. Připojena je také široká nabídka last minute zájezdů na Krétu.

Kanuhura

Kanuhura, hotel, rezort, pláže – Kanuhura je hravý hotel s výborným barem s tropickými koktejly. Hravý proto, že pozorujete krabí závody. V blízkosti ostrova se nalézají korálové útesy, nebo krásný bílý a jemný písek, který potěší každou lidskou nohu.

Poznávací zájezdy Paříž

poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr – Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Paříže. Nabízíme také zájezdy o vánočních svátcích a Silvestr. poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr. Nespíme v hotelech F-1, spíme v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zárukou kvality jsou profesionální průvodci.

Načítání trvalo 0.0946 sekund.