+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Francie zájezdy

Klíčová slova: francie zájezdy, francie

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2012

Popis: Francie zájezdy, to je lenošení u moře, lyžování na bezvadně upravených alpských sjezdovkách, ochutnávání specialit francouzské kuchyně a místních skvělých vín, nákupy v Paříži a mnoho dalšího. Poznávací zájezdy do Francie nabízí také poznávání nových míst.

Web: www.francie-zajezdy.eu

Další související informace

Průvodce Paříží - nejkrás

paříž, francie, cestování, dovolená, průvodce – Paříž patří bezesporu mezi jedno z nejromantičtějších měst Evropy. Své návštěvníky zaujme především spoustou památek, poutavou historií, restauracemi a kavárničkami a jistě i svoji moderní tváří. Paříž patří bezesporu mezi jedno z nejromantičtějších měst Evropy. Své návštěvníky zaujme především spoustou památek, poutavou historií, restauracemi a kavárničkami a jistě i svoji moderní tváří.

Paříž - Zájezd za romanti

paříž, francie, zájezd, eurovíkend – Nejvíce romantické město celé Evropy - francouzská Paříž. Tradiční kuchyně, poznání, objevování skrytých zákoutí a celosvětově proslavené památky jako Vítězný oblouk nebo Versailles. Přečtěte si podrobnosti o Paříži.

Zámek Žinkovy v Žinkovech

Zámek Žinkovy ,ubytování v Žinkovech – Nabízíme luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných vilách v romantickém prostředí areálu zámku Žinkovy, který leží v jihozápadních Čechách cca 40 km od Plzně.Villas at Chateau Žinkovy nabízí ubytování v 6 nově zrekostruovaných vilách, které mají k dispozici 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostor a terasu. Vily mají celkovou kapacitu 20 lůžek. K dispozici je satelitní TV a Wifi. Dále nabízíme ubytování v nově zrekostruované administrativní budové ve 3 dvoulůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a Wifi.V hotelu se nachází i příjemná restaurace.

Načítání trvalo 0.2994 sekund.