+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Franmark

Klíčová slova: chata, cestováni, penzión, ubytování, turistika,

E-mail: franmark@franmark.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2010

Popis: Franmark. Ubytovanie v penzióne a chatách. Lokalita v slovenskom raji. Lacné ubytovanie. *Možnost online rezervacie. Príjemne prírodné prostredie možnost relaxu a oddychu. Cena ubytovania u nas zacina na 8 eurách za noc.

Web: www.franmark.sk

Další související informace

Levný pronájem chaty

chata, pronájem, luleč, nemojany,Vyško, ubytování – Nabídka levného pronájmu rekreační chaty,Cena: 3500 Kč/objekt/týden (sezona 2008), známá rekreační oblast Luleč, dostupnost (ČD,BUS,auto), v místě: rybníky a zatopené lomy, možnost rekreace, koupání, rybaření, turistika, sport. Vybavení:2 pokoje, elektřina., chem. WC, 4 lůžka, lednice, kamna, Kontakty: tel: 602 811 165 e-mail: chata.lulec@seznam.cz www.mujweb.cz/www/chata.lulec/

Turistický Atlas - infoce

Turistický Atlas, turistika, turisty, cestování – Turistický Atlas - infocentrum pro turisty, vodáky, cyklisty, běžkaře. Nabízíme možnost vytvořit vlastní trasu, aktuální počasí, informace a především sociální síť tustistů! TuristickyAtlas.cz, místo které si zamilujete!

A-Sport Hotel v Brně

hotel, ubytování, A-Sport Hotel, ubytování v Brně, – Hotel se nachází asi 4 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů, které se pořádají na okruhu T.G. Masaryka. V blízkosti se nachází výpadovka na Svitavy i na dálnici D1. Z hotelu je výborná dostupnost do centra města.Hotel disponuje 32 dvoulůžkovými, moderně a účelně zařízenými pokoji. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem. V celém hotelu je k dispozici internet zdarma.

Načítání trvalo 0.0530 sekund.