+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Franmark

Klíčová slova: chata, cestováni, penzión, ubytování, turistika,

E-mail: franmark@franmark.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2010

Popis: Franmark. Ubytovanie v penzióne a chatách. Lokalita v slovenskom raji. Lacné ubytovanie. *Možnost online rezervacie. Príjemne prírodné prostredie možnost relaxu a oddychu. Cena ubytovania u nas zacina na 8 eurách za noc.

Web: www.franmark.sk

Další související informace

Penzion Stará Pekárna

Ubytování, Šilheřovice, Penzion, Stará pekárna, – Penzion v zámeckém stylu vám nabízí uskutečnění akcí a oslav s příjemným posezením na venkovní zahrádce, či vychutnání lahodného piva v hospůdce s krbem. Výborně se můžete naobědvat v restauraci ve venkovském stylu a následně si vychutnat dobré víno v elegantní sklepní vinárně. K ubytování se nabízí útulné pokoje či apartmány, ve kterých rovněž najdete krásné koupelny s rohovými vanami, v nichž si můžete dopřát romantickou večeři při svíčkách.

Penzion Regina v Kašavě

Kašava, ubytování, penzion, Regina, apartmány, – ubytování. Apartmány penzionu Regina v Kašavě mají balkony, v každém apartmánu jsou k dispozici dvě lůžka s možností dvou přistýlek. Součástí apartmánů je samostatné sociální zařízení WC, vana, bidet, kompletně vybavená kuchyňka s ledničkou a televizí. Ostatní pokoje jsou hotelového typu, dvoulůžkové s možností přistýlky, vybavené koupelnou, WC a televizí.

Cestování-Čína.info - informace o Číně

Čína, cestování, velká čínská zeď, – Čína, jakožto třetí největší země světa, by se dala charakterizovat jako prastará, obrovská, zcela osobitá, extrémně lidnatá a neustále se měnící.Velká čínská zeď neboli Dlouhá zeď, jak se jí také jinak říká, je největším památníkem Číny

Načítání trvalo 0.3471 sekund.