+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Františkovy lázně

Klíčová slova: lázně, františkovy, historie, kultura, zábava

E-mail: info@cleevio.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2009

Popis: Jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších lázní v České Republice. Lázně s dlouholetou tradicí a tisíci spokojených zákazníků z celého světa. Lázně s uceleným programem rekonstrukce všech lázeňských domů a za pomocí četných drobných podnikatelů s výhledovou koncepcí návratu Františkových Lázní mezi světové lázně.

Web: lazne-frantiskovy.cz/

Další související informace

Město Trenčín

Trenčín, hrad, historie, Štúrovci, trenčínský hrad – Město Trenčín plné historie s dominantním hradem pověřených ostrahou celé ho města. Historické centrum plné míst, které se vyplatí vidět a dodnes stojící synagoga je jen částí z možností, které město nabízí

Pobyty v lázních

lázně, lázeňské pobyty, pobyty v lázních, lázeňstv – Lázeňské pobyty a informace o lázních a wellness.Lázeňské pobyty a informace o lázních a wellness. Na tomto webu dále najdete velké množství informací nejen o lázních v České republice, ale nechybí zde ani informace o zahraničních lázních, do kterých se jezdí na lázeňské pobyty či na lázeňskou dovolenou.

Hotel Golfi v Poděbradech

hotel,ubytování,Poděbrady,Golfi,apartmá,lázně – Hotel Golfi v Poděbradech najdete v centru lázeňského města v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K ubytování v hotelu slouží 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Jedenáct pokojů typu BASIC s oddělnými lůžky, devět pokojů typu ELEGANT s manželskou postelí a dvě apartmá nabízí příjemnou relaxaci. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, vanu nebo sprchový kout, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a minibar. Od ledna 2008 je zde nově otevřené svatební apartmá.

Načítání trvalo 0.6331 sekund.