+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Františkovy lázně

Klíčová slova: lázně, františkovy, historie, kultura, zábava

E-mail: info@cleevio.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2009

Popis: Jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších lázní v České Republice. Lázně s dlouholetou tradicí a tisíci spokojených zákazníků z celého světa. Lázně s uceleným programem rekonstrukce všech lázeňských domů a za pomocí četných drobných podnikatelů s výhledovou koncepcí návratu Františkových Lázní mezi světové lázně.

Web: lazne-frantiskovy.cz/

Další související informace

I-cestovani.cz

Ubytování, Restaurace, Obce, Kultura, Sport, Hrady – I-cestování je souhrnným turistickým průvodce po České a Slovenské republice s množstvím doplňujících informací, jak aktivně trávit volný čas. I-cestování Vám dává příležitost být v centru dění. Buďto jako Divák, který na stránkách i-cestování najde nejrůznější možnosti, informace, rady a tipy spojené s cestováním, ubytováním, kulturou duše, těla v naší matičce zemi, či na Slovensku a do budoucna i v celé střední Evropě. Či přímo jako Aktér dávající právě tyto nejrůznější příležitosti divákům na odiv. Tak, aby se všichni doslechli a dozvěděli, jak je městečko Puntíkov, a že tam u Hrubčínů na statku tento víkend pořádají vepřové hody!

Jánské lázně

lázně, jánské, historie, kultura – Oblíbené lázně na jihu Čech. Jánské lázně jsou lázně s dlouhou tradicí a přívětivým domácím prostředím. Jedná se o jedné české lázně na jižní straně Krkonoš v zahraničí jich v oblasti existuje dalších 12.

Vráž

lázně, vráž, kultura, historie – Moderní české lázně stavěné v krásném novogotickém stylu nabízejí špičkovou lázeňskou péči a profesionální personál. Přírodním léčivým zdrojem je prostá zemitá slatina. Tyto lázně jsou nyní velice moderně zrekonstruovány. Můžete zde navštívit kadeřnictví. Dalším lákadlem pro turisty je pedikúra a manikúra. Lečí se zde různé neurologické a pohybové potíže a onemocnění.

Načítání trvalo 0.0885 sekund.