+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Galloper Club v Bratislave

Klíčová slova: Galloper Club, ubytovanie Bratislava

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Penzión Galloper Club ponúka ubytovanie v štýlových dvojlôžkových izbách. V tichom a krásnom prostredí je Vám k dispozícii 16 dvojposteľových izieb, 6 prísteliek a apartmán s dvoma prístelkami. Izby penziónu sú vybavené TV, vlastnou kúpeľňou, chladničkou a WIFI pripojením. Galloper Club vám ponúka štýlovú reštauráciu , kde vám ponúknu pestrý a zaujímavý jedálny lístok zo slovenského, českej a maďarskej kuchyne.

Web: www.galloper-club-v-bratislave.ubytovanie-sk.info

Další související informace

Ubytovanie Liptovský Ján

ubytovanie liptovsky ján, vysoké tatry, – Ubytovanie v zemianskej kúrii v turisticky atraktívnej oblasti Nízkych Tatier - obec Liptovský Ján. Ubytovacia časť má samostatný vchod, každá izba má vlastné soc. zariadenie, spoločná kuchyňa s kompletným vybavením. Výhodná poloha, príjemné prostredie, parkovanie vo dvore. Cena 10.- Eur os/noc, deti zľava 30%.

Penzión MartInn / ubytova

Penzión, MartInn, ubytovanie, Martin, ubytovanie – Ubytovanie sa poskytuje v 22 dvojlôžkových, 2 trojlôžkových, 1 štvorpostelovej a 2 jednolôžkových izbách a v apartmánoch so spálňou a obývacou izbou. Kapacita 58 lôžok. Moderný hotelový výťah zabezpečuje pohodlný prístup na izby. Všetky izby majú

Železiarstvo Bratislava

Lacné železiarstvo Bratislava – Hledáte dobré železářství v Bratislavě s obětavým personálem perfektním přístupem a přijatelnou cenou? Milí zákazníci, vítáme Vás na webových stránkách naší firmy. Naše firma nabízí široký sortiment ručního nářadí, svářecí techniky a elektronářadí pro kutily i profesionály. ... Pro hospodyňky ale i pro profesionální pekaře či kuchařů nabízíme široký sortiment kuchyňských potřeb a pomůcek jako jsou smaltované, nerezové, teflonové plechy, pekáče, hrnce, formy, drobné kuchyňské nářadí, dřevěné desky, válečky, mlýnky na maso, ořechy, mák, plastové dózy , misky, koše na smetí, koše na špinavé či čisté prádlo, žehlicí prkna i teflonové potahy na desky či deky na žehlení, nerezový program, jako stojany na toaletní papír, kartáče, noviny, vše potřebné pro chatu, či zahradu, na opékání s přáteli, petrolejové lampy, kotlíky, trojnožky a mnoho jiných produktov.Náš přívětivý personál je připraven Vám odpovědět na Vaše otázky, zda pomoci při výběru správného produktu. V případě individuálních požadavků, případně pokud si přejete zaslat individuální cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat na uvedené telefonní čísla, případně prostřednictvím e-mailu, či na kamenné prodejně v OD-Budoucnost v Bratislavě Ružinov.

Načítání trvalo 2.9996 sekund.