+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GARDA TRAVEL

Klíčová slova: italie, jezero, lago di garda, dovolena, zajezd

E-mail: italy.operator@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2009

Popis: italské jezero Lago di Garda - informace, co zde dělat, památky, sportovní vyžití, golf, ubytování - od apartmánů až po SPA hotely. Pro jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi, nebo jen přenocování na cestách po Itálii. Organizace svateb na Lago di Garda, Como, Maggiore atp.

Web: www.italie-garda.cz

Další související informace

Itálie dovolená lastminut

Itálie, dovolená, lastminute, moře – Informace o Itálii, dovolených o lastminute do Itálie. Italské pobřeží je lemováno nádhernými plážemi. Vnitrozemí i pobřeží moře Itálie jsou pro turisty ideálním řešením dovolené. Široká nabídka zájezdů na dovolenou a ubytování.

Chorvatsko - Rogoznica a

Chorvatsko, dovolená, zájezd, zájezdy, ubytování – Informace o dovolené v Chorvatsku - Rogoznica, Pirovac, Murter, Jezera, Vodice, Šibenik, Primošten, Ražanj, Trogir, Krka, Kornati a Plitvice včetně vyhledávače ubytování a nabídky zájezdů několika českých cestovních kanceláří.

Consultour.cz

Itálie, Lago di Garda, Dolomity, ubytování v Itáli – Nabízíme letní dovolené v Itálii, ale také Last momenty na lyžování,Alpy, Dolomity. Dopřejte si pohodlí a luxus. Poskytujeme komfortní služby, nabízíme ubytování u jezera Laga di Garda a na ostrovech.

Načítání trvalo 0.4088 sekund.