+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garni Hotel Maltezsky Kriz

Klíčová slova:

E-mail: odkazy@hotel.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2008

Popis: Garni Hotel Maltézský kříž se nachází v lázeňském území a v absolutním centru kulturního a společenského dění.zufogliglzguzlgliglgugluguzfguzuzfulfuzgflugguzgukgzufzufukzfuzfukzfzufzufzufuzfufukzfuzkfukzf

Web: hotelmaltezskykriz.hotel.cz/

Další související informace

Chata Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách

Chata Orlí vrch na Rejvíze,ubytování ve Zlatých – Srdečně Vás vítá Chata Orlí vrch na Rejvízu. Je svou polohou a svým vybavením vhodná zvláště pro rodinnou rekreaci s dětmi, pro konání dětských zotavovacích akcí jako jsou dětské tábory, školní výlety, různá sportovní nebo zájmová soustředění a školy v přírodě, nebo rodinné oslavy, školení, kurzy a jiné firemní akce. U výše vyjmenovaných akcí zajišťujeme polopenzi popř. celodenní stravování. Novou nabízenou službou je agroturistika.V areálu je vybudováno hřiště pro volejbal nebo tenis, parkoviště, ohniště s posezením a venkovní stolní tenis.Patronem chaty Orlí vrch je loupeživý rytíř Waldemar z Kobrštějna.

Hotel KORUNA v Karlštejně

Hotel KORUNA,ubytování v Karlštejně – Vitejte v Hotelu Koruna, který se náchází v srdci českého krasu pod překrásným gotickým hradem Karlštejn. V blízkosti hotelu se nachází 18 i 9 jamkové golfové hřiště. Hotel nabízí 15 dvoulůžkových pokojů včetně přistýlky a jeden apartmán. Pokoje jsou vybaveny sprchou,WC, TV-SAT,připojení k internetu. K odpočinku je možené využít sluneční terasu s výhledem na hrad,restauraci nebo letní zahrádku.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.