+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garni Hotel ve Svitavách

Klíčová slova: hotel,Garni,Svitavy,ubytování,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Garni Hotel Svitavy nabízí návštěvníkům Svitav ubytování nadstandartní úrovně za příznivou cenu. Nově zrekonstruovaný hotel je umístěn v klidné čtvrti města, v těsné blízkosti krytého plaveckého bazénu, jen několik minut chůze od překrásného svitavského náměstí

Web: www.garni-hotel-svitavy-ve-svitavach.top-ubytovani.com

Další související informace

Hotelový dům v Olomouci

hotel,ubytování,Olomouc,Flora,hotelový – Hotelový dům se nachází v Olomouci, v dostupnosti MHD a v areálu Flora. Hotelový dům v Olomouci je vhodný nejen pro turisty, ale i pro vystavovatele či návštěvníky místních veletrhů. Hotelový dům nabízí celoročně ubytování o celkové kapacitě 70 lůžek ve dvoulůžkových pokojích a jednom apartmánu. Po domluvě je možné přidat na pokoje přistýlku. Hotelový dům v Olomouci je vhodný a často využívaný i méně náročnou klientelou. Ceny ubytování jsou velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednicí a televizí. Ve dvou pokojích je možné využít připojení k internetu.

Hotel Zimní stadion v Mladé Boleslavi

hotel,ubytování,Mladá Boleslav,Zimní – Hotel Zimní stadion se nachází v Mladé Boleslavi v centru města, na okraji městského lesoparku v areálu zimního stadionu. Hotel nabízí ubytování ve 30 pokojích s celkovou kapacitou 80 lůžek. K dispozici jsou jednolůžkové, dvojlůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje, které jsou mezonetového typu. Pokoje jsou vkusně zařízeny a vybaveny stylovým nábytkem, součástí každého pokoje je koupelna se sprchou a WC. Na každém pokoji je TV, telefon a WI-FI připojení k internetu. Hotel je bezbariérový.

Hotel Impuls v Liberci

hotel,Liberec,ubytování,Impuls,wifi,parkoviště – Jediný hotel v Liberci, který poskytuje tolik služeb za tak nízké ceny: WiFi zdarma, wellness balíčky, disko a taneční večery na přání. Velké, zabezpečené parkoviště i pro autobusy. Hotel Impuls nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech, které jsou nově vybaveny plnohodnotnou kuchyní. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny toaletami, sprchovými kouty, televizí, telefonem a pokrytím signálu WIFI.

Načítání trvalo 0.0770 sekund.