+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garni Hotel ve Svitavách

Klíčová slova: hotel,Garni,Svitavy,ubytování,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Garni Hotel Svitavy nabízí návštěvníkům Svitav ubytování nadstandartní úrovně za příznivou cenu. Nově zrekonstruovaný hotel je umístěn v klidné čtvrti města, v těsné blízkosti krytého plaveckého bazénu, jen několik minut chůze od překrásného svitavského náměstí

Web: www.garni-hotel-svitavy-ve-svitavach.top-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Racek v Černé v Pošumaví

hotel,ubytování,Lipno,Černá v – Hotel Racek se nachází v nejrozsáhlejší rekreační oblasti jižních Čech, v obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenského jezera a má jedinečné přírodní podmínky pro zimní i letní rekreaci. Hotel nabízí hostům ubytování ve 22 pokojích, v 7 dvoulůžkových pokojích a v 15 dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, televizí s příjmem satelitních programů, minibarem a Wi-Fi připojením na internet. Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Do nabídky hotelu Racek v Černé v Pošumaví patří také ubytování ve 2 apartmánech v objektu, který se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu.

Hotel Palacký v Brně

hotel,ubytování,Palacký,Brno,palacky,ubytovani – Hotel Palacký čeká na své hosty uprostřed přírody v příjemném prostředí severní okrajové části Brna, města pod hradem Špilberkem, v bezprostředním dosahu MHD. Ubytování našeho tříhvězdičkového hotelu tvoří 40 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením.

Načítání trvalo 0.3755 sekund.