+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garni Hotel ve Svitavách

Klíčová slova: hotel,Garni,Svitavy,ubytování,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Garni Hotel Svitavy nabízí návštěvníkům Svitav ubytování nadstandartní úrovně za příznivou cenu. Nově zrekonstruovaný hotel je umístěn v klidné čtvrti města, v těsné blízkosti krytého plaveckého bazénu, jen několik minut chůze od překrásného svitavského náměstí

Web: www.garni-hotel-svitavy-ve-svitavach.top-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Barbora v Českém Krumlově

hotel,ubytování,Český Krumlov,Barbora,historický – Nově zrekonstruovaný hotel BARBORA*** leží přímo v centru Českého Krumlova, přibližně 50 metrů od náměstí. Hotel sídlí ve dvou historických budovách ze 16. století v Široké ulici a v ulici Panská. Hotel nabízí celoročně ubytování v komfortně vybavených pokojích o celkové kapacitě 40 osob. Každý pokoj hotelu Barbora je vybavený dubovým nábytkem, koupelnou (vana nebo sprchový kout), WC, TV příjmačem s nabídkou satelitních programů, klimatizací.

Hotel Attic v Praze

hotel,Praha,ubytování,Attic,parkoviště,ubytovani – Moderní Hotel ATTIC, nově zrekonstruovaný v roce 2004, nabízí svým hostům příjemný pobyt takřka v rodinném prostředí. Velkou výhodou je jeho poloha v klidné části centra Prahy. V současné době hotel disponuje 36 pokoji, prostornou recepcí, restaurací s českou i mezinárodní kuchyní, barem a vlastním uzavřeným parkovištěm, které je střeženo kamerovým systémem.

Hotel Palacký v Brně

hotel,ubytování,Palacký,Brno,palacky,ubytovani – Hotel Palacký čeká na své hosty uprostřed přírody v příjemném prostředí severní okrajové části Brna, města pod hradem Špilberkem, v bezprostředním dosahu MHD. Ubytování našeho tříhvězdičkového hotelu tvoří 40 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením.

Načítání trvalo 0.0803 sekund.