+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GoGolf na Vysočině

Klíčová slova: golf ubytování chata chalupa bazén pronájem

E-mail: gogolf@gogolf.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2008

Popis: Chaloupka je umístěna ve vlastní zahradě, blízko lesa a 200m od sjezdovky a 2km od golfového hřiště. Dům je nově zrekonstruován a poskytuje: 2 ložnice, velkou a útulnou společenskou místnost s kuchyňským a jídelním koutem.

Web: www.gogolf.cz

Další související informace

Ubytování Lipno - Šumava

ubytování lipno šumava pronájem chaty jižní čechy – Chtěli byste prožít dovolenou na Šumavě u přehrady Lipno? Využijte ubytování v soukromé chatě s jedinečným výhledem na jezero. Chata se nachází v chatové oblasti Karlovy Dvory vzdálené 1,5 km od obce Horní Planá. Nabízíme pronájem 1-patrové chaty pro jednu rodinu. Chata se nachází v lokalitě, kde si na své přijdou jak lidé, kteří rádi navštěvují památky či kulturní akce, tak i lidé, kteří mají rádi sport. Milovníkům kultury doporučujeme návštěvu Českého Krumlova nebo výlet na rozhlednu Vítkův Hrádek. Sportovcům doporučujeme využít kvalitní cyklostezky, které jsou vhodné nejen pro kolaře ale i in-line bruslaře. Vyznavači vodních sportů si přijdou také na své. Lipenská přehrada je totiž ideální na vodní sporty jako je windsurfing či plachtění.

Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky v Pasohlávkách

Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky ,ubytování v – Rekreační zařízení TURIST v Pasohlávkách na Jižní Moravě, trasa Brno-Mikulov je v provozu od dubna do září běžného roku s kapacitou 98 lůžek, (16x2, 14x4 a 2x5 lůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Zařízení nabízí levné ubytování na dobré turistické úrovni, přímo v centru obce s překrásným prostředím kolem Pálavy a množstvím nenáročných cyklotras kolem jezer a rozsáhlých vinic. Vhodné pro rodinnou rekreaci, skupiny, zájezdy. Přímo v areálu je klidový, neplavecký bazén s léčivou termální mineralizovanou vodou o teplotě 34-36°C.Spousta pěkných a nenáročných cyklotras.

Načítání trvalo 0.0871 sekund.